Feriloft'la artık gençler de ev sahibi olacak

e Doğa Gayrimenkul'un ekim başında inşaatına başladığı Feriloft projesi özellikle gençleri hedefliyor. Pojede fiyatlar 140 bin dolardan başlıyor

Ekim 2009'da Şişli Feriköy'de Feriloft projesinin inşaatına başlayan Doğa Gayrimenkul, özellikle gençleri ev sahibi yapmayı hedefliyor. Bilgi Üniversi'sinin Dolapdere Kampusu'nun arka tarafında bulunan Feriloft'da stüdyodan 3+1 dairelere kadar 51-217 metrekare aralığında farklı boyutlarda konutlara yer veriliyor. Daire fiyatlarının 140 bin dolardan başlayan Feriloft'ta yüzde 20 peşinat ile teslimden sonra 60 aya kadar vade imkânı tanınıyor. Mimarisini Hakan Habif ve Gülnur Arıaslan'ın üstlendiği proje; A1, A2, B, C, D olmak üzere toplam 5 blok ve sosyal tesisten oluşuyor.

İlk teslimler eylül 2010'da
Dairelerde; mutfak dolapları, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi, çöp öğütücüsü, tüm döşeme kaplamalar, klima, vitrifiye, armatür ve banyo dolapları, daire içinde kullanılacak ince inşaat malzemeleri renk ve çeşit olarak sunularak ev sahibinin zevkine göre döşeniyor. C ve D bloktaki 40 konutun satışta olduğu Feriloft projesinde bu bloklardaki konutlar 2010 yılının eylül ayında sahiplerine teslim edilecek. Henüz inşaatı başlamayan A ve B bloktaki konutlar ise 2011 yılında sahiplerine teslim edilecek.

* * *
Merkezi konumuyla da dikkat çeken Feriloft projesi, İstanbul'un gözde alışveeriş caddesi Nişantaşına 1 kilometre, Maslak'a 7 kilometre, Taksim'e 1,5 kilometre ve hava alanına 7 kilometre uzaklıkta yer alıyor.


BİZE ULAŞIN