Realistanbul ikinci etap kampanyayla satışa çıktı

Türköz, İttifak İnşaat ve Oliv Yapı'nın Merter'deki Realistanbul projesinin ikinci etabı 251 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa çıktı

Türköz İnşaat, İttifak İnşaat, Oliv Yapı ortaklığında Merter'de yükselen Realistanbul projesinde ikinci etap satışlar başladı. Realistanbul 1.Etap satışlarını tamamlayan ve toplam projenin yüzde 60'ını satan konsorsiyum, projenin kalan yüzde 40'ınıda satışa çıkarttı. Realistanbul'da ödemelerde üç farklı alternatif sunuluyor. İsteyen sadece bin TL peşinatla Realistanbul'a ilk adımı atabilirken, 120 ay vade ve 12 ay sonra ara ödeme gibi şartlarla ev sahibi olmak mümkün.

'2. etaba daha yoğun ilgi bekliyoruz'
Konsorsiyum ortağı Türköz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Murat Türköz, özellikle ortanın üstü ve üst gelir grubunun birinci etaba yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, "Doğru lokasyon, doğru proje, doğru mimari anlayışla üretilen ve gerçek İstanbul'u sunan projenin ilk etabında yoğun ilgiyle karşılaştık. Kentin orta yerinde, insanların, bireysel, sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlarına aynı anda cevap veren başka bir proje yok. Bunun için ikinci etaba birinci etaptan daha yoğun ilgi bekliyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN