Bakır hamam tasından çıktı banyodaki her alana girdi

Vücudu rahatlattığı için bakır ürünlerini ana malzemesi olarak kullanıp Dilaqua adlı markayı yaratan Polymetal, küvetten taşa kadar farklı alanlarda kullandığı ürünler ile arınma hissi sağlıyor

Hamamlar hayatımıza girdiğinden beri bakır taslar da onun vazgeçilmez parçasıdır. Ancak bakır artık sadece taslarda değil banyonun her alanında kullanılmaya başladı. Bakır banyo küveti ve aksesuarları tasarlayan ve üreten Dilaqua, insan vücudunda en çok bulunan üçüncü mineral olan bakırı doğal ve şifacı özelliği nedeniyle ana malzeme olarak kullanıyor.

BANYOLAR SAĞLIK SIĞINAĞI OLUYOR
Polymetal Şirket Ortağı Dilara Silisan, Dilaqua markasıyla, farklı bir segmentte faaliyet göstermeye başladıklarını açıkladı. Ana hedeflerinin sağlık olduğunu ifade eden Dilara Silisan şöyle konuştu: "Banyolar birer sağlık sığınağına dönüşüyor. Ev, otel, hastane ya da SPA merkezlerinde kullanım imkanı olan bakır küvetler, kullananlara arınma hissi verdiği gibi, bakırın mineral etkileriyle sağlık açısından da önemli faydalar sağlıyor. Küvetler kadar ayakizi, elizi, taş serisi gibi aksesuarlar, bakırın şifacı etkilerini arttırmayı amaçlıyor. Dilaqua, erisimi kolay küçük aksesuarlarla her eve girerek şifa ve sağlık özelliklerinin geniş tabana yayılmasını sağlıyor." Ürünler ayrıca kişinin günlük bakır ihtiyacını karşılamaya da yardımcı oluyor.

Elizi: Suyla birleştiğinde bedende rahatlama sağlayan elizi vücutta masaj yapar şekilde dolaştırılıyor. Böylece bakır iyonları vücuda nüfuz ediyor.

Ayakizi: Ayaklar rahatladığında beden dengesine kavuşur. Bu anlayışla tasarlanan ürün, suya yerleştiriliyor ve ayaklar ürünün üzerine konuyor. Böylece suyla temas eden dökme plaka üzerindeki bakır iyonları cilde nüfuz ediyor. Sonuç: Stresten arınmış bir beden, rahatlayan bir zihin.

Taşlar serisi: Taşlar serisi elde tutulduğunda, bakırdan gelen şifadan yararlanılıyor. Serinin en belirgin özelliği eklem ağrılarını gidermeye yardımcı olması, rahatlama sağlaması.

BİZE ULAŞIN