Dumankaya İkon'da 252 bin liraya 'Gökyüzü Villaları'

Dumankaya İnşaat'ın Göztepe'deki projesi "Dumankaya İKON"un en üst katlarındaki loft daireler, home office'ler, 'Gökyüzü Villaları' ile 'Gökyüzü Daireleri'nin satışlarına başlandı. Gökyüzü Villaları'nın fiyatı 252 bin TL'den başlıyor

Dumankaya İnşaat'ın Göztepe'de gerçekleştirdiği Dumankaya İkon'da satışa çıkarılan konutların yüzde 75'inin tükenmesinin ardından 'Gökyüzü Villları' ve daireleri, home office ve loft dairelerin satışlarına başlandı. Dumankaya İkon'un 40 ve 41. katlarından tüm İstanbul'u seyredebilme imkanı sunan 193 metrekarelik loft daireler ve 240 metrekarelik 3+1 daireler yer alıyor. Satışlarına henüz başlanan Dumankaya İkon'daki loft dairelerin fiyatları 1 milyon 158 bin TL ile 1 milyon 206 bin 250 TL arasında değişiyor.

GÖKYÜZÜ VİLLALARI İLE ZİRVEDE BAHÇE KEYFİ
Dumankaya İkon'da loft dairelerin yanı sıra home office'lerin de satışlarına başlandı. Hem ofis hem daire özelliği taşıyan ve ortak toplantı alanlarından yararlanma imkanı sunan 31 ilke 152.metrekare arasında değişen home office'ler 139 bin TL ile 760 bin TL arasındaki fiyatlardan satışa sunuldu. Dumankaya İkon'da home office ve loft dairlerin yanı sıra 'Gökyüzü Villaları' ve 'Gökyüzü Daireleri'nin de satışlarına başlandı. 32. kattan itibaren kente bütünüyle hakim gökyüzü daireleri ve bahçeli gökyüzü villalarının fiyatları 252 bin TL ile 450 bin TL arasında değişiyor. Deniz ve şehir manzarasına sahip Gökyüzü Villaları özel teras bahçeleriyle dikkat çekiyor.

ANADOLU YAKASI'NIN MERKEZİNDE
Anadolu Yakası'nın merkezi semtlerinden birisi olan Göztepe'de inşaatı devam eden Dumankaya İkon, bin 22 rezidans daire ve 31 home office'den oluşan toplam bin 53 daireden oluşuyor. Dumankaya İkon'da stüdyo ve 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, dubleks ve loft tipi daireler bulunuyor. Deniz ve şehir manzarasına sahip ikisi 41 biri 40 katlı 3 adet elips kulelerin birleşmesinden oluşan Dumankaya İkon 12 ve 22. katlarda bulunan seyir teras ve bahçeleriyle farklı bir mimari anlayış sergiliyor.

BİZE ULAŞIN