Myndos, Bodrum'un kapısını 175 bin euro'ya aralayacak

Adını Halikarnas'ın tarihine tanıklık eden ünlü Myndos Kapısı'ndan alan Myndos Bodrum Evleri projesi yarımadanın kapısını 175 bin ile 400 bin euro arasındaki fiyatlara yeni yazlıkçılara açacak

Baharın gelmesiyle birlikte Ege ve güney sahillerinde yazlık ev yatırımları yeniden gündeme gelmeye başladı. Ege'nin en güzel yazlık merkezlerinde Bodrum'da yapılan projelerden biri olan Myndos Bodrum Evleri projesi ise hem Bodrum'a tepeden bakacak hem de mekanlara yürüyerek gitme özgürlüğüne sahip olacak bir proje.

29 BUTİK DAİREDEN OLUŞUYOR
Geleneksel Bodrum mimarisinden esinlenilerek hayata geçirilen proje Ay- Tek mimarlık tarafından hayata geçiriliyor. 6 farklı tipte toplam 29 daireden oluşan proje butik rezidans hizmeti ile müşterilerini ağırlıyor. Ev sahiplerinin adeta bir otelin hizmetlerinden yaralanabileceği proje, lavanta ağaçları ve beyaz çakıl taşları arasındaki bir bahçede Bodrum'a özgü begonvillerle bezeli balkonlardan oluşuyor.

EV BAKIMI SİTE YÖNETİMİNDEN
Yazlık ve ikincil konut olarak kullanılabilecek projede ev sahiplerinin hiçbir detayla uğraşmaması için profesyonel site yönetimi tarafından yönetilecek Myndos Evleri'nde temizlik, teknik servis, havuz-bahçe bakımı ve güvenlik hizmetleri verilecek. Projede yazlık sahiplerinin yaz tatillerinin bir bölümünü ev bakımı ile geçirmesini de engellenerek "Sadece valizinizi alıp gelin" sloganı ile satış yapılacak.

BİZE ULAŞIN