Batı blokları, terasında göl ve deniz manzarası sunacak

Bilgili Holding ikinci gayrimenkul projesine Büyükçekmece'de start verdi. West Blocks adını taşıyan ve 82 ile 395 metrekare aralığında daire seçeneklerinden oluşan projedeki penthouse ve loftlar göl ve deniz manzarasına sahip

Turizm ve inşaat sektörlerinde faaliyet gösteren Bilgili Holding, Avrupa'nın ikinci büyük renovasyon projesi olan Akaretler Sıraevler projesinin ardından gayrimenkulde ikinci projesine de adım attı. Büyükçekmece Alkent Mahallesi'nde West Blocks adıyla yeni bir yatırıma başlayan grup deniz e göl manzarasında evler inşa edecek. İzgi Mimarlık'tan mimar Sinan İzgi'nin imzasını taşıyan proje toplam 22 bin 551 metrekare alan üzerinde inşa ediliyor. 3 blokta toplam 288 konuttan oluşacak projede ofis alanları ile 4 mağazadan oluşacak bir ticaret alanı da bulunacak. 10'dan fazla daire tipnin bulunduğu projede 82 ile 395 metrekare arasında daire seçenekleri sunulacak.Projede 82 m², 88 m² ve 105 m² seçeneklerinde 1+1; 164 metrekare dubleks ile 176 m² normal ve dubleksler 2+1; 189 m², 192 m², 197 m² ve 206 m² seçeneklerinde 3+1 daireler; 381 m²'lik 4+1 penthouse ile 395 m²'lik 5+1 Loft daire seçenekleri bulunacak. Projenin Haziran 2012'de tamamlanması planlanıyor. Projenin sosyal imkanları arasında ise ticaret merkezi, mini golf sahası, yüzme havuzu, çocuk havuzu, tenis kortu, basketbol sahası, çocuk oyun alanı, tırmanma duvarı, yaklaşık 330 m'lik bisiklet, koşu ve yürüyüş parkuru, yaklaşık 15 bin m² ortak yeşil alan, buhar banyosu, sauna, cafe, kapalı çocuk oyun alanı, kapalı spor salonu bulunuyor. Tüm daireler ankastre fırın, ocak aspiratör ve bulaşık makinesi ile teslim ediliyor. Merkezi yerden ısıtma sistemi ile ısınan dairelerde "ısı pay ölçer veya kalorimetre sistemi" de yer alıyor.

KIŞ BAHÇELİ PENTHOUSELAR
West Blocks projesinin en lüks konutlarını oluşturacak olanloft ve penthouse dairelerin tamamnmı göl ve deniz manzarasına hakim konumda bulunuyor. 6 loft ve 6 tane de penthouse'un yer aldığı projede penthouse dairelerde özel terasların yanı sıra kış bahçeleri de bulunuyor. Dairelere tahsisli olarak verilen açık ve kapalı otoparklarının yanı sıra depo alanları da bulunan projede misafir otoparkları da bulunuyor.

West Blocks
Proje sahibi: Bilgili holding
Toplam alan: 22 bin 551 m2
Toplam daire sayısı: 288
Daire büyüklükleri: 82 - 395 m2
Teslim tarihi: Haziran 2012

BİZE ULAŞIN