Adres Botanik taşınmaya hazır

Dumankaya İnşaat'ın Tuzla - Aydınlı'daki Adres serisinin son halkası Botanik'te 286 daire sahiplerine teslim edildi. Projede yaşam başladı

Dumankaya İnşaat'ın Anadolu Yakası'nın gelişen bölgelerinden Tuzla - Aydınlı'da yaptığı Adres projelerinin devamı olan Botanik'te tüm daireler sahiplerine teslim edildi. Dumankaya Pusula Yönetim Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen ve 29 Şubat'ta başlayan daire teslim töreni 10 Mart'a kadar devam etti. Bu tarihler arasında projedeki 286 daire ev sahiplerine teslim edildi. Dumankaya Yönetim Kurulu Üyesi Uğur Dumankaya, "2009'da satışlarına başladığımız Adres Botanik projemizde yaşam başladı. Toplam 286 konutu daha sahiplerine teslim ettik. Bu yıl Adres Botanik projemizle birlikte toplam 2 bin 500 konutu ev sahipleriyle buluşturacağız. Bu açıdan 2012 bizim için çok önemli bir yıl. Bir yandan mevcut konutlarımızı tamamlarken, bir yandan da yeni projeleri hayata geçireceğiz" diye konuştu.

Sosyal imkanlârı fazla
Toplam üç blokta 286 daireden oluşan projede 35-36 metrekarelik stüdyo dairelerden başlayarak 56-57 metrekarelik 1+1 daireler ve 77-78 metrekarelik 2+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projede ön satışlarda en küçük daire fiyatları 39 bin TL'den başlamış en büyük daireler ise 103 bin TL'ye satılmıştı. Projedeki daireler küçük metrekare alanlarına rağmen optimum kullanım alanına hitap edecek şekilde tasarlandı. Proje içerisinde her daireye açık otopark alanı, lobi, açık yüzme havuzu, fitness center, 24 saat güvenlik hizmeti, toplantı odası, yönetim odası, internet odası gibi sosyal imkânlar da sunuldu.

Athletic-o 10 bin üyeyi hedefliyor
Hem konut sahipleri hem de çevrede yaşayan sporseverlerin üyelik sistemiyle girebildiği Athletic-o Sport Club'ı Ekim 2011 açan Dumankaya, kısa sürede 600'den fazla üyeye ulaştı. Dumankaya Konsept sitesinde açılan kulüp "Sağlıklı Yaşamın Anahtarı" sloganıyla hizmet veriyor. Athletic-o üyelerine stüdyo ses ve ışık sistemi, profesyonel ekipman seçimi, uzman eğitmen kadrosu, grup dersleri gibi hizmetler veriliyor. Kulüpte, hazırlanan farklı paketlerle üyelik alternatiflerinin yanı sıra özel ders imkânları da sunuluyor. Spor akademisi mezunu profesyonel eğitmenler tarafından hamileler ve duruş bozuklukları olanlar için özel pilates reformer, profesyonel sporcular için amaca yönelik özel fonksiyonel antrenman, sedanter ve hareketsiz yaşayan, bel ve sırt ağrıları olan bireyler için özel fitness -yüzme dersleri veriliyor.Dumankaya, bu yıl Dumankaya Trend sitesi, önümüzdeki yıllarda ise İkon, Ritim ve Avrupa Yakasında yer alan Modern Vadi projelerinde açmayı planladığı Athletic-O Sports Club'lar ile toplamda 10 bin üyeyi hedefliyor.
BİZE ULAŞIN