Ortaköy'de 1.2 milyon $'a son 19 daire

Ortaköy'de hayata geçirilen ödüllü One Ortaköy projesinde fiyatları 675 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişen son 19 daire satışta. Projede metrekaresi bin 500 ile bin 750 dolardan kiralanan dört ofis de sahibini bekliyor

Bilgili Holding tarafından yapılan ve mimar Gökhan Avcıoğlu tarafından projelendirilen One Ortaköy projesinde kalan son 19 daire ve 4 ofis sahiplerini bekliyor. AIA (The American Institute of Architects)' in New York şubesi AIA New York Chapter' da sergilenen ödüllü proje de kalan son 19 daire 675 bin dolar ile 1 milyon 250 bin dolar arasında değişiyor. 115 ile 205 metrekare arasında değişen dairelerin yanı sıra projedeki dört bahçeli dubleks ofisin metrekare fiyatları ise bin 500 ile bin 750 dolar arasında değişiyor.

Her daireye iki araçlık otopark
98 ile 325 metrekare arasında değişen 95 konuttan oluşan projede yer altında 3 kat otopark ve depo alanları da bulunuyor. İstanbul' un en özel tasarımlı butik projelerinden biri olarak dikkat çeken 6 bin 797 metrekare arazi üzerine kurulu toplam 17 bin 713 metrekare inşaat alanından oluşuyor. Çatısında Boğaz Köprüsü ve Boğaz manzarası eşliğinde açık yüzme havuzu bulunan projede her daireye özel iki araçlık otopark ile fitness center, sauna, buhar odası da yer alıyor. Çatısı rekreasyon alanları olacak şekilde peyzajlandırılan proje binayı saran doğal taş cephesi ile de dikkat çekiyor. Bilgili Holding'in One Ortaköy projesi dışında Radisson Blu Conference & Airport Hotel İstanbul, W İstanbul, Ajia Hotel, West Blocks, Akaretler Sıraevler ve Bodrum- Bodrum gibi projeleri bulunuyor.

BİZE ULAŞIN