Divan, G Plus'la rezidans işletmeciliğinde

Divan Grubu, Mar Yapı ile anlaşarak, Güneşli'de inşaatına devam edilen G Plus'la rezidans işletmeciliğine ilk adımı attı. Divan, rezidans işletmeciliği için Ankara ve İzmir'i de düşünüyor

İstanbul'un yeni iş ve ticaret aksı olarak tanımlanan Güneşli'de Mar Yapı tarafından inşaatına devam elilen G Plus projesinin ikinci kulesi için Divan Grubu ile el sıkışıldı. İkinci kulede yer alan 180 rezidansı işletecek olan Divan, böylelikle Divan Residence markasıyla rezidans işletmeciliğine ilk adımı atmış oldu. Divan Grubu CEO'su Marcos Bechit, "Divan Grubu olarak, otellerimizle yan yana Divan Residence'ları konumlandıracağız. Güneşli'de G Plus'la ilk adımı attık, şimdi Ankara ve İzmir'e bakıyoruz" dedi. Güneşli G Plus'la bir ilke daha imza atan Divan Grubu, iş ve şehir oteli olarak konumlandıracağı yeni markası 140 odalı Divan Express'i de hizmete sokacak. Grup ayrıca Mar Yapı'nın G Plus'ın yanına inşa edeceği 3'üncü kuleyi de Divan Otel olarak işletmeyi planlıyor.

Metrekaresi 3 bin 900 TL'den başlıyor
Mar Yapı Yönetim kurulu Başkanı Münir Özkök'de G Plus'un birinci kulesinin 2012 içinde, Divan Residece tarafından işletilecek ikinci kulenin ise Haziranan 2013'te tamamlanacağını açıkladı. Özkök, Güneşli'de yeni projeler geliştirmeye devam edeceklerini ifade ederek dün itibarıyla, Divan Residence at G Plus'ta metrekaresi 3 bin 900 ile 5 bin TL aralığından satışlara başladıklarını kaydetti.

BİZE ULAŞIN