Soyak'tan butik rezidans SOHO

Soyak, Zincirlikuyu'da inşaatına başladığı Soyak SOHO'yu özel bir geceyle tanıttı. Projede fiyatlar yaklaşık 300 bin eurodan başlıyor

Orta gelir grubuna yönelik ürettiği projelerle dikkat çeken Soyak, bu kez İstanbul'un en merkezi noktasında butik ve lüks bir rezidans projesi gerçekleştiriyor. 50'nci yılını geride bırakan Soyak, İstanbul'un iş ve finans merkezinin giriş kapısı konumundaki Zincirlikuyu'da Soyak SOHO projesine imza atıyor. 3 bin 500 metrekarelik ofis alanı ile 77 rezidans daireden oluşan proje, 70 milyon euroluk yatırımla hayata geçirilecek. 21 Mart'ta Esma Sultan Yalısı'nda özel bir tanıtım gecesiyle satışa sunulan Soyak SOHO'da, 65 metrekare ile 252 metrekare arasında değişen büyüklükteki rezidansların metrekare satış fiyatı 4 bin 500 eurodan başlıyor.

Kişiye özel tasarım seçenekleri
Soyak Holding CEO'su Emre Çamlıbel gecede, merkezi konumundan dolayı rezidans projesi olarak hayata geçirdiğimiz Soyak SOHO, sunduğu tüm rezidans ve concierge hizmetleri, lüks kavramının modern yüzüyle tasarlanan iç mekanları, teknolojik donanımı ve boğaz manzarasıyla; sakinlerine ayrıcalıklı ve konforlu bir yaşam sunacak. 70 milyon Euro'luk yatırımla hayata geçirdiğimiz projemizi Aralık 2013'te teslim etmeyi planlıyoruz" diye konuştu. Soyak SOHO'nun özel yaşantısında kalabalıklardan hoşlanmayanlara elit bir yaşam sunacağına değinen Emre Çamlıbel, "Soyak SOHO, bünyesinde alışveriş merkezi, spa, spor salonu ve güzellik merkezine yer vermek yerine merkezi noktalara 1-2 dakikalık mesafede bulunan konumuyla, bu imkanlara istenen her an ulaşma kolaylığı da sunuyor" dedi. Yaklaşık 5 bin metrekare arazi içerisinde yer alan Soyak SOHO'da her rezidansın tahsisli otopark yeri ve depo alanı bulunuyor. Modern teknoloji ile donatılan Soyak SOHO'da kışın buzlanmalara karşı yerden ısıtmalı otopark rampası ve elektrikli araçlar için şarj ünitesi de bulunuyor. Konutların standart olarak, buzdolabından kurutmalı çamaşır makinesine kadar tüm beyaz eşyalar dahil teslim edileceği Soyak SOHO'da, farklı stillere göre tasarlanmış olan rezidans seçenekleri ile, müşterilerin zevklerine ve yaşam standartlarına en uygun olan rezidansı seçme özgürlüğü de sunuluyor.

BİZE ULAŞIN