Ütünün fişini bile takip edecek

Beylikdüzü'nde Demir Romance projesine başlayacak Demir İnşaat, akıllı ev yapacak. Satışlarına eylülde başlanacak projede ev sahipleri ütüyü fişte unutma ya da ocakta çay unutma derdinden kurtulacak

Demir İnşaat Beylikdüzü'nde inşaatına başlayacağı yeni projesi Demir Romance'da akıllı ev konseptiyle ev satacak. Daire sahiplerinin akıllı işletim sistemine sahip telefon ve tablet bilgisayarlarından, evde bulunan lamba, ocak, fırın, perde, kapı ve tüm ısı sistemlerinin kontrolünü tek bir tuşla sağlayabilecek. Sistem ayrıca daire sahiplerinin, evlerinden otoparktaki aracını, parkta veya havuzda oynayan çocuğunu da takip etmesine imkân tanıyacak. Sistemle evden çıkarken açık kalan ışıklar, prizde kalan ütü, ocakta unutulan yemek veya çaydanlık gibi tehlikeli durumlar ortadan kalkıyor. Demir İnşaat, dairelerde meydana gelebilecek olayları algılayarak daire sahiplerine haber vermenin ötesinde, gereken önleyici tedbirleri de alacak. Bu arada projede ön talebe özel indirim kampanyası da deva ediyor. Lansman öncesi kısa bir süre için projede ön talebe özel metrekare fiyatı 2 bin 200 TL olarak belirlenmişti. 908 konut ve 60 ticari birimden oluşan projenin resmi satışları eylülde yapılacak lansmanla birlikte başlayacak. 2015 yılında tamamlanması planlanan projede, 1+1'den 5+2'ye kadar daireler yer alıyor.

22 bin metrekarelik sosyal alan
Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, yeşil alanlara 22 bin metrekare, sosyal kulübe ise 5 bin 141 metrekare ayrıldığı projede açık ve kapalı havuz, iki tenis kortu, bir basketbol sahası, squash, dans eğitim merkezi, içerisinde hamam, sauna, şok duş ve buhar odası bulunan SPA merkezi, fitness ve beraberinde diyetisyen hizmeti ve bilardo salonları yer aldığını söyledi.

BİZE ULAŞIN