Şehrizar Konakları'nın yarısı satıldı

GAP İnşaat'ın Emlak GYO ortaklığıyla Altunizade'de yaptığı Şehrizar Konakları projesinde lüks dairelerin yarısı satıldı. Fiyatları ise KDV dahil 1 milyon 950 bin ila 3 milyon 500 bin TL arasında değişiyor

  • Emlak
  • Çarşamba 19.07.2012
Emlak Konut GYO ve GAP İnşaat'ın 2013'te tamamlanacak Şehrizar Konakları projesine olan ilgi her geçen gün artıyor. Toplam 38 blok ve 208 lüks daireden oluşan projenin yüzde 50'den fazlasının satıldığını söyleyen Çalık Gayrimenkul Genel Müdürü Feyzullah Yetgin, projedeki konutların baz istasyonlarının olumsuz etkilerini azaltan titanyum çatı, termowood özellikli ısı yalıtımlı ahşap dış yüzey kaplama gibi Türkiye'de ilk sayılabilecek teknik özelliklere sahip akıllı daireler olduğunu belirtti. Ev sahipliğini Çalık Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Çalık'ın yaptığı MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ve yönetim kurulu üyelerinin Şehrizar Konakları'na gerçekleştirdiği ziyarette projeyle ilgili bilgi veren Feyzullah Yetgin, Şehrizar Konakları'nın çok özel bir lokasyonda kurulduğunu vurguladı. Yetgin, İstanbul en gözde mekanlarında projelere odaklandıklarını vurgulayarak toplam portföy büyüklüklerinin 4 milyar dolara ulaştığını kaydetti.

3.5 MİLYON TL'YE KADAR ÇIKIYOR
Görüşmeye aralarında Kiler Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve MÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Ümit Kiler'in de bulunduğu 20 kişilik bir heyet katıldı. Haftalık olağan toplantısını da Şehrizar Konakları'nda gerçekleştiren MÜSİAD yönetim kurulu üyeleri, projenin örnek dairelerinden birini gezme fırsatı da buldu. Şehrizar Konakları'nda konakların büyüklükleri 180 metrekareden 626 metrekareye kadar çıkarken, satışı devam eden dairelerin fiyatları ise KDV dahil 1 milyon 950 bin ila 3 milyon 500 bin TL arasında değişiyor.

BİZE ULAŞIN