Sur Yapı Avrupa'ya Corridor açıyor

Güneşli'de 270 milyon TL yatırımla Corridor projesine başlayan Sur Yapı, stüdyo ile 4+1 arasında değişen daire seçenekleri sunacak. 2014'te teslim edilecek projede daire fiyatları 156 bin TL'den başlayarak 1 milyon 115 bin TL'ye kadar çıkıyor

Sur Yapı Güneşli'de stüdyo'dan 4+1'e kadar daire seçeneğiyle cadde mağazalarından oluşan Güneşli Corridor projesine start verdi. Satışların yüzde 10 indirimle başladığı projede daire fiyatları 156 bin ile 1 milyon 115 bin TL arasında değişiyor. "İçinden Hayat Geçer" sloganıyla satışa çıkan proje, adını yerleşimi çok eski dönemlere dayanan ve tarihi Avrupa-Asya İpekyolu güzergâhında bulunan Güneşli'deki konumundan alıyor. Yalçın Koreş ve Mimar Sinan Caddelerini birbirine bağlayan noktada ulaşım kolaylığı sağlayan projede 78 bin metrekare inşaat alanında hayata geçiriliyor. 270 milyon TL yatırımla yapılan Güneşli Corridor projesi 7 blokta 505 konut ve cadde mağazaları konseptinden oluşuyor.

2014'TE TESLİM EDİLECEK
Güneşli Corridor'da, değişik blok yapılarında ev sahiplerine 42 metrekare stüdyo daireden 337 metrekareye kadar çıkan 4+1 daire seçenekleri sunuluyor. İç avlusu bulunan ve site içinde araçların dolaşmadığı projede araç yolları bina giriş cephelerine ulaşacak şekilde düzenlendi. Bununla site sakinlerinin güvenli bir iç bahçe yaşamı hazırlandı. İki kata yayılan bin 300 metrekarelik sosyal tesise de sahip olacak projede spor, yüzme, yürüyüş alanları ve çocuklu aileler için çocuk oyun alanları hazırlandı. Sosyal tesislerin içinde açık ve kapalı havuz, dinlenme ve güneşlenme alanları, kafeterya, TV dinlenme odası, fitness, stüdyo, soyunma odaları, duş ve saunaya da yer verildi. Projede yaşam 2014'te başlayacak.

PASİS DOĞAL AYDINLATMA YAPILIYOR
İçerisinde ev sahiplerinin ihtiyaçlarını karşılayacak bir alışveriş ve ticaret merkezi de bulunan projede farklı mağaza seçenekleri yer alacak. Ticaret Merkezi, Yalçın Koreş ve Mimar Sinan caddelerini zemin kat seviyesinde birbirine bağlıyor. Projenin mimarisi bloklar arasındaki gölgeleri minimuma indirecek şekilde kuzeybatı- güneydoğu doğrultusunda yönlendirildi. Bu özelliğiyle pasif doğal aydınlatma ve ısınmadan maksimum düzeyde fayda sağlanması hedeflendi. E-5 Otoyolu ve TEM Otoyolu'nu birbirine bağlayan Basın Ekspres Yolu üzerinde ve Atatürk Havalimanı'na yakın konumda yapılan proje, inşası devam eden M3 Kirazlı - Aksaray (M1 üzerinden) ve M5 Kirazlı- Başakşehir Metro hatlarının kesişim noktası olan Kirazlı istasyonuna 1,5 km mesafede yer alıyor.

BİZE ULAŞIN