Adanus Park konumuyla cezbediyor

İstanbul'un yeni çekim merkezi Kartal'da Çukurova Gayrimenkul'ün inşa ettiği Çukurova Adanus Park, Kadıköy- Kartal metro hattına yakınlığıyla dikkât çekiyor

Marmara Denizi ve Adalar'ın eşsiz manzarasına hakim konumda bulunan ve Çukurova Gayrimenkul tarafından inşa edilen Adanus Park, Kadıköy-Kartal Metro hattına sadece 200 metre yürüme mesafesinde bulunuyor. Kartal-Tem bağlantı yolları üzerindeki proje, 10 bin m2 arsa üzerinde sadece 180 seçkin ailenin yaşayacağı residence konforuna sahip şekilde inşa edildi. Yaşamın başladığı Çukurova Adanus Park, inşaat kalitesi ve ulaşımda sunduğu kolaylıklar sayesinde yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Kartal'da üç blok 180 daireden oluşan Çukurova Adanus Park'ta 73 m2'den 312 m2'ye kadar farklı daire seçenekleri yer alıyor. Vitra, Geberit, Franke, Rehau, Dortek, Lineadecor, Legrand gibi seçkin markalara yer verilen projede; ankastreden çöp öğütücüsüne, klimadan yerden ısıtma sistemine kadar tüm detaylar ayrıntılı olarak ele alınırken site sakinlerinin beklentilerini maksimum seviyede karşılayacak ve yaşam kalitesini yükseltecek markalar titizlikle belirlendi.

Özel ses ve ısı yalıtımı var
Çukurova Adanus Park'ta tüm daireler arasına 110 santimetre boşluklar koyularak komşulardan gelen ses engellenirken, ısı ve ses yalıtımı için özel 30 santimetre Ytong duvar kullanılarak ve mantolamayla duvar kalınlığı 38 santimetreye ulaştırıldı. İstanbul'da yüksek katlı binalarda bu duvar kalınlığı ilk kez Çukurova Adanus Park'ta uygulandı. Ayrıca üst ve alt daire arasına ses geçişini engellemek için de özel Ytong kalın asmolen ve özel izolasyon malzemeleri kullanılırken, üst kattaki daireden aşağı kata gelebilecek banyo veya atık su sesi ise Alman Rehau sessiz boru kullanılarak engellendi. Tüm mekanik - sıhhi tesisat aksamları ve ısınma teknolojisinde de Rehau boru sistemlerinin kullanıldığı yerden ısıtma sistemi tercih edildi.

BİZE ULAŞIN