Evora ve Dragos'ta fiyatlar 30 gün sabit

Teknik Yapı, Evora ve Deluxia Dragos projelerinde bayram kampanyasını 16 Eylül'e kadar uzattı. Kampanyada 120 aya kadar vade seçeneği de sunuluyor

Teknik Yapı, Tuzla'da hayata geçirdiği Evora İstanbul projesinde bayram kampanyasını bir ay uzattı. Projede eylül ortasında gerçekleşecek fiyat artışından hemen önce uygun vade ve faiz seçenekleri sunuluyor. Toplam 5 bin daireden oluşan ve 2014'te teslim edilecek Evora İstanbul projesinde daire fiyatları 30 gün boyunca sabitlendi. Ramazan Bayramı ile başlayan ve 16 Eylül 2012'ye kadar devam edecek kampanyada tüm dairelerde yüzde 1 ve yüzde 25 peşinat ile 120 aya kadar değişen vade seçeneği sunulacak. Evora İstanbul projesindeki fiyatlar 81 bin 500 liradan başlıyor.

72 ay sıfır faiz
Kampanya grubun Maltepe'deki Deluxia Dragos projesi için de geçerli. Bu proje için 72 ay sıfır faiz avantajı sunuluyor. 500 konutluk projede sıfır faiz ve sıfır peşinat kullanmak isteyenler için ilk ödeme 12 ay sonraya ötelenebiliyor. Kadıköy-Kartal metrosunun açılmasıyla birlikte prim potansiyelinde hızlı bir hareketlenme beklenen projedeki kredi faiz oranı yüzde sıfıra indirildi. Kampanya kapsamında, peşinat da sıfır olarak belirlendi. Deluxia Dragos projesindeki dairelerin fiyatları 149 bin 600 liradan başlıyor. Tatil ve ramazanın çakıştığı yaz sezonunda bile Evora İstanbul projesinde satışların hızla devam ettiğini söyleyen Teknik Yapı Holding Başkan Yardımcısı Umut Durbakayım, satışlardaki istikrarı müşterilere uygun düzenledikleri kampanyaya bağladı. Durbakayım, "Düzenlediğimiz kampanyalarda uygun ödeme koşullarını baz alıyoruz. Kira öder gibi daire sahibi olunması için her alternatifi masaya yatırıyoruz. Fiyat indirimini kampanyamızda pek kullanmıyoruz. Çünkü proje ilk satışa çıkarken belirlenen fiyat müşteri güveni açısından çok büyük önem arz ediyor. Doğru fiyat tespit ettiğimiz için bugüne kadar hiçbir projemizde fiyat indirimi yapmadık. Hatta Evora İstanbul'da eylül ortasında yüzde 7-8 oranında fiyat artışı yapacağız" şeklinde konuştu.

BİZE ULAŞIN