Uluhan Yapı Esenyurt'a ikinci 'harika'yı getiriyor

Uluhan Yapı Esenyurt'ta Babil Kuleleri'nden sonra dünyanın yeni 7 harikası arasında adı geçen Tac Mahal'in adını taşıyan bir projeyi hayata geçirecek. 970 bağımsız bölümden oluşan yeni projede, fiyatlar 74 bin TL'den başlıyor

Uluhan Yapı Esenyurt'ta dünyanın 7 harikasından biri olan Babil Kuleleri'nin adını taşıyan projesinden sonra şimdi de İsviçre merkezli New7Wonders'ı dünyanın yeni 7 harikası arasına aldığı Hindistan'daki Tac Mahal'in adını taşıyan bir projeye başladı. Uluhan Grup İcra Kurulu Başkanı Tanju Bilgen, Esenyurt'a ikinci harikayı getirdiklerini söyleyerek proje inşaatının bir ay içinde başlayacağını kaydetti. Bilgen, dört blokta toplam 970 bağımsız bölümden oluşacak projenin 2014'te teslim edileceğini açıkladı, Bilgen, projede 1+1, 2+1 çeşitlerinde daire satmak yerine 46 metrekarelik modüller belirlediklerini ve daire satın almak isteyenlerin bunları birleştirerek istediği büyüklüğe erişebileceğini kaydetti.

Taksitler 740 TL'den başlıyor
46 metrekarelik 1+0 dairenin fiyatını 74 bin TL'den başlayacağını açıklayan Bilgen, "1+1 daire almak istiyorsanız bu rakamı ikiyle çarpacaksınız (148 bin TL)" dedi. Bu şekilde şirketin 3+1 daire satma zorunluluğu gibi bir zorunluluktan da kurtulacağı ve müşteri taleplerine göre daire çeşitlerinin belirleneceğini aktardı. Bilgen, konutların tamamının balkona sahip olacağını da sözlerine ekledi. Satışlarına 10 Eylül'de başlanacak projenin 2014 Ekim'de teslim edilmesi planlanıyor. Proje 290 milyon TL yatırımla hayata geçiriliyor. Projede başlatılan kampanyada yüzde 25 peşinat ödeyenlere şirket tarafından 50 ay vade farksız taksitlendirme yapılacak. Sıfır peşinat ise 24 aya kadar taksitlendiriliyor. Projede taksit miktarı ise 740 TL'den başlıyor.

Birleştirilebilir tapu imkânı
Bilgen, her 46 metrekarelik bölümün bir tapuya sahip olacağını da söyleyerek "Daire satışı tamamlandıktan sonra ev sahiplerine tapuyu nasıl istersiniz diye soracağız. İsteyen aldığı iki bölüm için iki tapu sahibi de olabilir, isteyen bunları tek tapuda da birleştirebilir" diye konuştu. 25 katlı dört dikey bloktan oluşacak projede site yönetimi için ise Koza Yönetim'le anlaşıldı. Blokların ortasında bir futbol sahası büyüklüğünde açık sosyal alanların yer alacağını kaydeden Bilgen, bunun yanı sıra projede kapalı havuz, açık ve kapalı otopark, 24 saat açık çovuk kreşi, fitess, spa, deniz manzaralı seyir terasları, restoran, kafe, tiyatro ve sinema salonlarının da yer alacağını açıkladı.

50 AY VADE FARKSIZ TAKSİT

Peşinat (%25).........18 bin 500 TL
Taksit..................................740 TL
Ara ödeme................
4 bin 600 TL 50 ay vade farksız taksit

BİZE ULAŞIN