Terrace Doğa'da 36 lüks villa

İnanlar İnşaat'ın Zekeriyaköy'deki Terrace Doğa projesindeki 36 lüks villa satışa çıktı. Büyüklükleri 203 ile 216 metrekare arasında değişen villalar Ekim 2013'te sahiplerine teslim edilecek.

İnanlar' İnşaat'ın Zekeriyaköy'de hayata geçirdiği lüks konut projesi Terrace Doğa 36 daireden oluşuyor. Haute couture tarzında dekora edilen projede her villanın kendine özel bahçesinin bulunuyor. Projede yaşam alanlarının önü, ev sahiplerinin tercihine bağlı olarak göletlerle çevriliyor. Üçüncü köprüyle birlikte yeni şehir, yeni havalimanı ve yeni otoban projelerine yakın olan Zekeriyaköy, ikinci şehir olma özelliğini taşıyor.

203 metrekareden başlıyor
Müstakil yaşam imkanı sağayan projede yer alan villalar şehre ulaşım kolaylığıyla dikkak çekiyor. İş ve sosyal yaşamın tüm bağlarını günün güne rahatça sığdırabilecekleri bir konfor sunan projede 4 tip villa bulunuyor, projedeki villaların büyüklüğü 203 metrekareden başlayarak 216 metrekareye kadar çıkıyor. Ev sahipleri için her detayın düşünüldüğü projede ferah ve konforlu yaşam alanları sunuluyor. 36 villada biri ebeveyn yatak odası olmak üzere 4 yatak odası, salon, çamaşır odası, özel depo alanı ve çatı katı teras balkonu bulunuyor. Terrace Doğa'da; iç mimarisinde sunulan renk ve malzeme alternatifleriyle ev sahibine villasının dekorasyonunu kişisel tercihlerine göre oluşturma imkânı veriliyor. Dolap, zemin, seramik seçimlerinin kişiye özel tasarlanabilme imkanının olduğu Terrace Doğa'da; peyzaj ve bahçe düzenlemelerinde sunulan alternatifler, en büyük ayrıcalığını yaratıyor. Bölgenin yakınına inşa edilecek 3. Havalanı ve 3. Köprü ise projenin cazibesini ikiye katlıyor. Terrace Doğa'ya 3 farklı güzergah üzerinden ulaşılabiliyor. Bahçeköy orman yolu, Sarıyer çayırbaşı tüneli ve sahil yolu üzerinden eve giden tüm yollarda keyif ve kolay ulaşım rahatlığı bulunuyor. Hacıosman'a kadar inşa edilen, Şişhane - Taksim - Maslak metrosu ise eve giden yolda açık ve hızlı ulaşım konforunun altını çiziyor. Terrace Doğa sakinleri, ister deniz havası, ister yeşil bir orman yolu ya da transit geçiş ile Maslaktan sonra 10 dakikada evine varabilecek.

Trafik derdine son
Terrace Doğa projesinin en önemli, öne çıkan özelliklerinden biri araç trafiğinin olmaması. Kapalı otoparkların yaşam alanlarının altında yer alarak ulaşımın yerin altından sağlanması, sakinlere egzozsuz hava sahası armağan ediyor. Site içindeki ulaşımın golf araçları ile sağlanacağı Terrace Doğa, huzuru Zekeriyaköy'de hayata geçiriyor. Ekim 2013 tarihinde teslim edilecek olan Terrace Doğa, iş dünyasının merkezi Maslak - Levent'e yakınlığı, İstanbul'un eğlence ve sosyal yaşam alanlarından İstinye'ye 15 dakika mesafede olması ve yakın bölgeye yapılacak olan 3. Havalimanı - 3. Köprü ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Bölgede yeşilin korunması üzerine alınan kararlar; Terrace Doğa'nın dokusunun gelecek yıllarda da korunacağının garantisini verirken yatırım değerini artırıyor. İnanlar Yönetim Kurulu Başkanı Serdar İnan, "Türkiye son yıllarda inanılmaz bir gayrimenkul gelişim platformu üzerine oturdu. Üst üste çıkan yasalar, başbakanın gayrimenkulü teşvik eden kararları açıklanan 3. Köprü, 3. Havaalanı, 2 yeni şehir ve dev sağlık, eğitim tesisleri, yabancı kaynaklı sermayenin bilhassa İstanbul gayrimenkul pazarına girme iştahı. Kısa geçmişe bakarak geleceği görmemek hemen hemen imkânsız. Gün geçmiyor ki, bizi bir yabancı sermayedar arayıp elimizde ki projeleri sormasın. Dünyanın çok çeşitli bölgelerinden bizi devamlı çeşitli fon temsilcileri ziyaret ediyor. Hepsinin hedefinde gelecekte gelişecek İstanbul pazarından pay almak var. Tüm bu gelişimler İstanbul'un her bölgesinde kendisini hissettiriyorken, bazı alanları ise aslında çoktan kendi geleceğinin muhteşemliliğinden günümüze izler sunuyor" dedi.

Maslak'a uzaklığı 10 dakikaya iniyor
Yıllardır ulaşım anlamında yatırımlardan gereken payı alamayan Zekeriyaköy'ün yapılacak aytyapı yatırımlarıyla bir ulaşım kavşağı olma noktasında hızla ilerlediğini söyleyen İnan, "Doğasını ve güzelliğini bozmadan, el değmemiş bakir ormanları, kanunlar çerçevesinde ciddi olarak korunuyor. Artık Maslak'taki işimizden çıkma ile Zekeriyaköy' e gelme süresi nerede ise 10 dakikaya inmek üzere. Bu yüzden İnanlar, yıllardır bu alanda projeler üretiyor, işte bu yüzden sizler için itina ile hazırladığımız Terrace Doğa projemizi ve kısıtlı sayıda ki villayı satışa sunuyoruz. Çok rahat finansman seçenekleri sunuyoruz. Özellikle de İstanbul'a en yakın el değmemiş bir alanda çocuklu aileleri hedefliyoruz" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN