Ege Boyu'nda 3+1'ler kampanyada

EVİYA Gayrimenkul'ün Sancaktepe'deki Ege Boyu projesindeki 3+1 konutlar, 30 bin TL peşinatla satışa çıktı. Daire fiyatlarının 452 bin TL'den başladığı projede, taksitlerin ödemesi ise dört ay erteleniyor

Eviya Gayrimenkul'ün Ege konseptiyle Sancaktepe'de geliştirdiği Ege Boyu projesinde 3+1 dairelere özel bir kampanya başladı. Kampanyada projede 121 ile 155 metrekare arasında değişen 3+1 konutlar için 30 bin TL peşinatla ev sahibi olunabiliyor. Kampanya kapsamında, 451 bin 970 TL'den başlayan dairelere için aylık sabit taksitlere 4 ay sonra sonra başlanıyor. İki ara ödemenin yapıldığı kampanyada 4 ay sonra ödenecek taksitler ise 3 bin 470 TL'den başlıyor. Kat yükseklikleri 1 ile 12 arasında değişen 17 bloğun yer aldığı projede 42 ile 204 metrekare arasında değişen 644 konut ve 28 ticari ünite bulunuyor. Projede stüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerine yer veriliyor.

Dalyan ve Bitez Meydanı talep görüyor
Cumbalı taş evleri, lavanta kokulu geniş balkonları, Ege çarşısı ve zengin sosyal yaşam alanlarının bulunduğu projenin Bitez ve Dalyan mahallelerinde satışlar devam ediyor. Ege Boyu'nun özel peyzaj ve mimariyle kurduğu Dalyan Mahallesi'nde meydanda caretta caretta heykeli yer alıyor. Ege balıkçısından markete birçok ihtiyacın karşılanabileceği Ege çarşısının hemen yanında yer alan Bitez Meydanı'na da yer veriliyor. Geniş ve ferah ev seçeneklerinin yer aldığı Bitez Meydanı, kalabalık aileler tarafından tercih ediliyor. Proje ve meydanların etrafını dolaşan tam 1020 metre uzunluğunda da bir bisiklet yolu bulunuyor. Farklı blok tiplerinin yer aldığı meydan ve sokaklarda toplandığı proje 2015'te tamamlanacak. Metro ve askeri hava alanı yerine yapılacak 3.8 milyon metrekare arazide 4 bin 100 yatak kapasiteli şehir hastanesine yakın konumda yer alıyor.

BİZE ULAŞIN