Sürdürülebilir konut projesi

Altı ay erken teslim edilen Avrupa Konutları Atakent 3 projesi sürdürülebilir yaşam alanlarıyla farklılaşıyor. Projedeki sosyal alanlar ev sahiplerinin aidat yükünü artırmıyor

Artaş İnşaat'ın Halkalı Atakent'te hayata geçirdiği ve altı ay erken teslim ettiği Avrupa Konutları Atakent 3, sürdürülebilir yaşam alanlarıyla dikkat çekiyor. 165 bin metrekarenin peyzaja ayrıldığı proje geniş sosyal yaşam alanlarıyla diğer projelerden farklılaşıyor. Projede Taksim meydanı büyüklüğündeki site meydanı, merkezde konumlandırılan tarihi Kayseri Saat Kulesi'nin bir benzeri ve göl kafe ile özgün bir yaşam alanı oluşturuluyor.

Düşük aidatlar
Yaşamın başlamasıyla birlikte Avrupa Konutları markasının ayrıcalıklı avantajları da konut projelerine örnek olmaya başladı. Projenin geniş sosyal yaşam alanları, site sakinlerine aidatlarla yük olmaması için sürdürülebilir nitelikte tasarlandı. Sürdürülebilirlik çerçevesinde yönetilen Avrupa Konutları Atakent 3'te, benzer projelere kıyasla aidatların çok daha düşük oranlarda tutuluyor.

269 bin TL'den başlıyor
Yaşamın başladığı projede hemen teslim son dairelerin satışı da devam ediyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerindeki dairelerde fiyatlar 269 bin TL'den başlıyor. Toplam 2 bin 300 konutun yer aldığı proje profesyonel spor kulübü, yüzme havuzları, spor sahaları, oyun alanları, göl restoran/kafe ve site meydanı bulunuyor. Site sakinlerinin keyifle vakit geçirdiği spor tesisleri arasında; açık ve kapalı yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortu, fitness center, sauna, buhar odası, squash, aerobik ve pilates salonları yer alıyor. 82 ile 191 metrekare arasında değişen son daireler için farklı ödeme planları sunuluyor. Projede 12 - 60 ay arası vadeye yüzde 0.84, 61 - 120 ay arası vadeye yüzde 0.87, 121 - 240 ay arası vadeye ise yüzde 0,91 oranında faiz uygulanıyor.

BİZE ULAŞIN