İzmir'in ilk yeşil sitesi kampanyada

Soyak'ın İzmir'de LEED Gold sertifikası adayı Mavişehir Optimus projesinde daire fiyatları 149 bin TL'den başlıyor. Isıtmadan yapı malzemelerine kadar her yerde çevreci malzemelerin kullanıldığı projede, elektrikli araçlar için şarj üniteleri ve özel park yerleri de bulunuyor

Soyak İnşaat'ın İzmir'de çevreci kriterleri dikkate alarak hayata geçirdiği Soyak Mavişehir Optimus'ta 1+1 dairlerde avantajlı kampanya başlatıyor. LEED GOLD sertifikası adayı olan projede kampanya dahilinde 1+1 dairelerin fiyatı yüzde 10 indirimle sadece 149 bin 400 TL'den başlıyor. Projede 2+1 daireler 228 bin TL, 3+1 daireler ise 330 bin 500 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenler 120 ay vadeli yüzde 0.89 faizle ev sahibi olabilecek. LEED GOLD sertifikası adayı projede enerji tasarrufunu önem veriliyor. Evin ısı kontrolünün sağlanması için her odaya termostatik vana yerleştiriliyor.

ISI YALITIMI ULUSLARARASI STANDARTTA
Pencerelerden içeriye bol gün ışığı girmesi ve lambaların daha geç yaknması için ise pencere alanları ve yükseklikleri geniş, oda derinlikleri optimumda tutuldu. Isı yalıtımının da uluslararası standartlarda yapıldığı projede tüm bu uygulamalarla elektrik faturalarından ve aidat masraflarından tasarruf sağlanmış olacak. Soyak Mavişehir Optimus projesinde elektrikli araçlar da düşünüldü. Elektrikli araçları şarj edebilmek için şarj üniteleri yerleştirildi. Düşük emisyonlu araçlar ve carpool/servis araçları/ uzun araçlar için özel park yerleri yapıldı. Binalar yapılırken ise çevre dostu boya ve inşaat malzemeleri kullanıldı.

BİZE ULAŞIN