Futbolcular Kılıçoğlu'na aktı

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Roberto Jan Hilbert, Kılıçoğlu Gayrimenkul'ün konut projesi Panorama Koç Life'ta bir katı komple satın aldı. Şirketin sahibi Talat Kılıçoğlu, "8-10 futbolcuyla daha görüşüyoruz" dedi

Kartal'daki Hukukçular Tower ve Kuriş Kule'yi hayata geçiren Kılıçoğlu Gayrimenkul, Sarıyer'deki Panorama Koç Life projesine de start verdi. Kısa sürede 90 konutun satıldığı projeye futbolculardan yoğun ilgi var. Beşiktaşlı ünlü Alman futbolcu Roberto Jan Hilbert'in projede komple bir katı (14 daire) satın aldığı öğrenildi. Kılıçoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Talat Kılıçoğlu, futbolcularla aralarında, müşteri ilişkisinden çok abi-kardeş ilişkisi olduğunu belirterek, "Hilbert dışında aynı projemizden Özer Hurmacı, Sezer Öztürk ve Bekir İrtegün de daire aldı. Şu anda 8-10 futbolcu ile daha görüşüyoruz" dedi.

350 DAİREDEN OLUŞUYOR

Projenin 350 daireden oluştuğunu söyleyen Kılıçoğlu "Bu bölgede Koç Üniversitesi var. Daireleri A'dan Z'ye dayalı döşeli veriyoruz. Bavulunu alan daireye taşınacak. 90 tanesini şimdiden sattık" dedi.
BİZE ULAŞIN