Rings İstanbul'da 60 ay sıfır faiz

Selin Yapı'nın Sancaktepe'de inşa ettiği 'Rings İstanbul'da 60 ay vadeli yüzde sıfır faiz imkânı sağlanıyor. Konut kredisi kullanmadan da ev sahibi olmak mümkün

Selin Yapı tarafından Sancaktepe'de geliştirilen Rings İstanbul, özellikle geniş ailelerin tercihi olan büyük metrekareli bahçeli ve teraslı evleri ile Rings AVM üzerinde bulunan home ofis evlerini satışa sundu. Oturumun başladığı projede banka kredisi kullanmak istemeyenler vade farkı ödemeksiniz şirket bünyesinde sunulan 60 ay vade imkânından da yararlanabiliyor. Ayrıca sınırlı sayıda satışa sunulan hemen teslim evler için maket üzerinden satış yapıyor gibi cazip bir ödeme kampanyası da sunuluyor. Kampanya kapsamında evlere kira öder gibi 1.790 TL'den başlayan taksitlerle sahip olmak mümkün.

TOPLAM 499 KONUT
Anadolu yakasının son iki ormanından biri olan Aydos'a komşu Rings İstanbul'da 499 ev yer alıyor. Site içerisindeki yürüyüş ve bisiklet parkurunun yanı sıra, ev sahiplerinin isterlerse kiralayıp sebze ve meyve yetiştirebileceği hobi bahçeleri, dalından meyve koparabileceği meyvelikler gibi sosyal donatılar sayesinde ev sahipleri şehrin imkânlarından kopmadan doğal bir hayat sürebiliyor. Sabiha Gökçen Havalimanı'na 8 dakikalık mesafede bulunan Rings İstanbul, İstanbul Finans Merkezi'ne 15, Boğaziçi Köprüsü'ne 15, FSM Köprüsü'ne ise 20 dakika mesafede yer alıyor.

ALIŞVERİŞ MERKEZİ YANI BAŞINIZDA
RİNGS İstanbul'un hemen yanı başında yer alan Rings AVM sayesinde yürüyerek ya da bisikletle alışverişe, sinemaya gitmek mümkün. AVM içinde 9 sinema salonu, 116 mağaza, restoranlar, çocuk ve gençler için özel eğlence merkezleri, hipermarket ve elektronik marketler bulunuyor.

BİZE ULAŞIN