Ağaoğlu: "Yeni Trend Cadde 1453 olacak"

Ağaoğlu Maslak 1453 İstanbul projesinin çekim merkezi olarak hayata geçirdiklerini söyleyen Ali Ağaoğlu, "Yeni trend Cadde 1453 olacak" diye konuştu

Ağaoğlu: Yeni Trend Cadde 1453 olacak
Ağaoğlu Maslak 1453 projesinde yer alan 1453 metre uzunluğundaki caddenin her iki tarafında kuleler altında yer alan çeşitli büyüklükte mağazalar, özel butikler, yiyecek içecek mekânları, sanat galerileri ve mağazalar hizmet verecek. Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkan Ali Ağaoğlu: "Maslak 1453 projesi dünyanın en büyük mix projelerinden biri. Maslak 1453 tasarımı, konsepti, inşaat teknolojisiyle farklı bir proje. Maslak 1453 ile alışılagelmiş bir konut projesi değil, biz yepyeni bir konsepte sahip, yeni bir şehir oluşturuyoruz. 1453 metre uzunluğunda dünya markalarını barındıran cadde, alışveriş, çocuk oyun alanları, spor ve yaşam kompleksi, amfi tiyatro ve tiyatro salonları ile kültür sanat şehri inşa ediyoruz" diye konuştu.

MODERN BİR SEMT
Modern bir semt hayata geçirdiklerini belirten Ağaoğlu, "Cadde konsepti, alışveriş konsepti, tiyatro salonları ile bir bütün olarak kültür ve sanat hayatını da yaşayan, dinamizmini hiç kaybetmeyen ve uluslararası nitelik taşıyan bir modern semt kuruyoruz. Ağaoğlu Şirketler Grubu olarak Avrupa'nın en uzun açık hava alışveriş caddesi Cadde 1453'ü inşa ediyoruz. Yeni trend Cadde 1453 olacak" dedi. Ağaoğlu, Avrupa'nın en iddialı karma projelerinden birine imza atmanın haklı gururu ile büyüyen Türkiye'nin en büyük projesini hayata geçirdiklerini sözlerine ekledi.

İLKLERİ BARINDIRIYOR
Maslak 1453 projesinde Türkiye'de ve dünyada ilkleri realize etmeyi hedeflediklerinin altını çizen Ağaoğlu Şirketler Grubu Murahhas Aza'sı Hasan Rahvalı da şöyle konuştu: "Cadde konseptinin organize perakende uygulaması örneği ile Cadde 1453 de Türkiye'de bir ilk olacak. İstanbul'un fethiyle uygun bir anlam ifade etmesi için caddenin uzunluğunu 1453 metrede bıraktık. Hedefimiz Türkiye'de hatta dünyaya örnek olacak bir ticaret mekânını oluşturmak. Bunu büyük ölçüde şu anda başardığımızı hissediyoruz. Dünyanın en büyük marka sahibi ve fonları Türkiye'ye geliyor. Cadde 1453'te yerli - yabancı dünya markalarının konumlandırılmasıyla hem toplum hem de burada yaşayanlar için bir fırsat sunmuş olacağız."
BİZE ULAŞIN