Başkan Başsoy, Erzincan Basını İle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi

Başkan Başsoy, Erzincan Basını İle İftar Yemeğinde Bir Araya Geldi
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy Erzincan’da faaliyet gören yerel ve ulusal basın temsilcileriyle düzenlediği iftar programında bir araya geldi.
Erzincan’da yeni restore edilerek hizmete sunulan Ekşisu mesire alanında düzenlenen iftar yemeğine Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, belediye kurum müdürleri, yerel ve ulusal basın temsilcileri ve gazete yazarları katılım gösterdi.
Gerçekleştirilen iftar programında Başkan Başsoy, Ramazan ayının hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak şöyle konuştu:
"Ramazan ayı bereketi ile birlikte geldi. Bu ayın rahmet ve bereketinden istifade etmek için Erzincan’da ramazan akşamlarını dolu dolu geçiriyoruz. Ramazanın özüne uygun her türlü etkinliği hemşerilerimize tattırmaya çalışıyoruz. Ramazan ayı münasebetiyle de her akşam farklı yerlerde farklı mekânlarda farklı sivil toplum kuruluşları ile farklı hemşerilerimiz ile iftar programları düzenliyoruz. Bugünde Erzincan’ın en gözde mesire alanlarından biri olan Ekşisu mesire alanında basın mensubu basında çalışan vefakar, cefakar kardeşlerimizi iftarda bir araya getirelim istedik. Bugün coşkulu bir iftar programı düzenledik. Bütün basın mensubu kardeşlerimiz bu davetimize icabet ettiler. Erzincan gerçekten Ramazan ayını diğer illerden farklı dolu dolu geçiriyor.”
Başkan Başsoy’un konuşmanın ardından programa katılan davetliler oruçlarını açarak, birbirleri ile sohbet etme imkânı buldu.
BİZE ULAŞIN