Kaymakam Ada, Ramazanda Da Yetim Ve Öksüz Çocukları Unutmadı

Kaymakam Ada, Ramazanda Da Yetim Ve Öksüz Çocukları Unutmadı
Pasinler Kaymakamı Ali Ada, eşi Ayfer Ada ve Yetim Öksüz Komisyonu üyeleri, Ramazan ayında yetim öksüz çocuklara hane ziyaretlerinde bulundular.
Pasinler’de Kaymakam Ali Ada başkanlığında kurulan Yetim Öksüz Komisyonu, ramazan ayında yetim ve öksüzleri unutmayıp, hane ziyaretleri tertip ederek onları yalnız bırakmadılar. Hane ziyaretlerini gerçekleştiren Kaymakam Ali Ada, kurduğumuz yetim ve öksüz komisyonuyla güzel icraatlar yapmaya çalışıyoruz. Çocuklarımıza onların sahipsiz olmadıklarını hatırlatıyoruz. Hane ziyaretleri yaparak onların ihtiyaçlarını yerinde tespit etmeye çalışıyoruz dedi.
Ada, bu haftadan başlayarak ziyaretlerimiz devam edecek. Kapısını çalmadığımız yetim ve öksüz çocuğumuz, gencimiz kalmayacak. Onların müşküllerini gidermek bizlerin görevidir. Sosyal Devletçilik de bunu gerektirir. Sosyal Yardımlaşma Vakfından bazı şeylerini karşılamaya çalışıyoruz. Ama sonuçta vakfımızın bütçesi bellidir. Bu olaya ilçe sakinlerimizinde destek vermesini beklemekteyiz. Komisyonumuz tarafından yetim ve öksüz çocuklarımızın ihtiyaçlarını karşılamak için hesap açıldığını, yardım etmek isteyen vatandaşlarımızın Yetim ve Öksüzler hesabına yatırabileceklerini söyledi.
BİZE ULAŞIN