Kaymakam Dülgeroğlu’na Başarı Belgesi

Kaymakam Dülgeroğlu’na Başarı Belgesi
Vali Dr. Ahmet Altıparmak, göstermiş olduğu başarılı çalışmalarından dolayı Olur Kaymakamı Fatih Dülgeroğlu’nu başarı belgesiyle ödüllendirdi.
İçişleri Bakanlığı’nın Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi ile Kulp Kaymakamlığına atanan Olur kaymakamı Fatih Dülgeroğlu, kararnamenin yayınlaması öncesinde Vali Altıparmak tarafından geliştirilen vakıf hizmetlerinin sunumunda gösterdiği gayretlerinden dolayı ödüllendirildi.
Birçok projenin yanı sıra özellikle Olur Kaymakamlığı SYDV vasıtasıyla dul ve kimsesizlere yönelik yaptırdığı (20 Adet) "Sevgi Evleri" projesi ile ilçe merkezinde ve köylerde yalnız yaşayan, kimsesi olmayan, öz bakımını yapmakta zorluk yaşayan engelli ve yaşlı vatandaşların modern ve nezih mekanlarda misafir edilip bütün ihtiyaçlarının karşılanması konusunda destek sağlayarak büyük bir başarıya imza attı.
Örnek alınması gereken bir dizi çalışmaya imza atan Kaymakam Dülgeroğlu’nu kutladığını belirterek başarı belgesi ile ödüllendiren Vali Altıparmak, ayrıca bu projede emeği geçen herkese teşekkür ettiğini söyledi.
BİZE ULAŞIN