Vali Altıparmak’tan Prestij Caddelerine Tam Not

Vali Altıparmak’tan "Prestij Caddelerine" Tam Not

  • Erzurum
  • Çarşamba 22.07.2015 16:38
Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehrin caddelerini tarihi misyonuna uygun bir şekilde yeniden dizayn ederek ‘Prestij Caddesi’ne dönüştürüyor.
Erzurum ve ilçelerinde eş zamanlı yürütülen proje kapsamında Kongre, Mumcu, Erzincankapı, Bat Pazarı, Uzundere ve Pasinler’den sonra, Gürcükapı Caddesi’ni yenileme çalışmaları sona erdi.
Beraberinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile birlikte yapımı tamamlanan Prestij caddelerinde incelemelerde bulunan Valimiz Dr. Ahmet Altıparmak, yapılan yenilemenin yerinde bir karar olduğunu belirterek, şehrin güzel bir görünüme kavuştuğunu söyledi.
Bu konuda yaptığı çalışmalardan dolayı Başkan Sekmen ve ekibini kutladığını ifade eden Vali Altıparmak, her geçen gün turizm ve cazibe merkezi olma yolunda ilerleyen Erzurum’da, yerel hizmetlerdeki bu değişim ve dönüşümün kadim şehrimizin sosyal kültürel ve ekonomik yönden de önemli kazanımlar sunacağını söyledi.
Büyükşehir Belediye Başkan Mehmet Sekmen ile birlikte şehrin birçok yerinde incelemelerde de bulunan Vali Altıparmak esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinledi.
BİZE ULAŞIN