Başkan Bulutlar Belediye Çalışanları İle Bayramlaştı

Başkan Bulutlar Belediye Çalışanları İle Bayramlaştı
Palandöken Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, Kurban Bayramı 3. Günün de Belediye çalışanlarıyla bayramlaştı. Başkan Bulutlar, Belediyenin Fen İşleri Müdürlüğü Tesisleri’nde personelle bir araya geldi. Buradaki bayramlaşma törenine belediye meclis üyeleri, başkan yardımcıları, birim müdürleri ve çalışanlar katıldı.
Belediye personelinin özverili çalışmaları neticesinde vatandaşların Kurban Bayramı’nı huzurlu bir şekilde geçirdiğini belirten Başkan Bulutlar, “Kazasız, belasız, sıkıntısız ve sevdiklerinizle birlikte güzel bir bayram yaşadınız. Özverili çalışmalarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. Ülkemizin son günler de hassas bir dönem içerisin den geçtiğini biliyoruz. Bu hassas dönem içerisin de birlik beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisin de bir birimize kenetlenerek daha çok çalışarak bu süreci hep birlikte aşacağımıza inanıyorum. Son günler de yaşanan terör olaylarında şehit olan Mehmetçiğimizin acılarını yüreğimiz de hissederken hac farzını yerine getirmek için kutsal topraklarda bulunan kardeşlerimizin yaşadığı izdihamda yaşamını yitiren hacılarımıza Allahtan Rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum” dedi.
Palandöken İlçesin de Birlik ve beraberlik içerisinde hizmet çıtasını yükseltmeye gayret sarf ettiklerini vurgulayan Başkan Bulutlar, "Ülkemizdeki gelişmeler ile birlikte yerel yönetimlerin çalışmalarıyla da şehrimizde güzel hizmetler yapılmaktadır. Merkez mahallelerimiz de, köy mahallelerimiz de, cadde cadde, sokak sokak fiziki çalışmalardan sportif, sosyal ve kültürel faaliyetlere varıncaya kadar çok önemli ve güzel hizmetler olmaktadır. Bu çalışmalarda hepimizin katkısı vardır. Aynı kararlılık ve azimle çalışmaya devam edeceğiz" diye konuştu.
Başkan Bulutlar, belediyede çalışan tüm personelle tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti. Daha sonra Başkan Bulutlar, personelle gelenek haline getirdiği kurban etinden hazırlanmış etli pilav ikram etti.

BİZE ULAŞIN