Başkan Ataç üreticilerle bir araya geldi

Tepebaşı Belediye Başkanı Dt. Ahmet Ataç, Yıldırım Çiftliği’nde yer alan Cumhuriyet Köyü Hal Binasında S.S. Yıldırım Çiftliği Yaş Sebze ve Meyve Pazarlama Birliği Kooperatifi’nde üreticiler ile bir araya geldi.

Başkan Ataç üreticilerle bir araya geldi

Geçtiğimiz temmuz ayında hal binasının etkin kullanımı için bölge üreticileriyle düzenlenen toplantılar sonucunda Tepebaşı Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü liderliğinde, tüm mahallelerden üreticilerin, mahalle muhtarlarının ve kooperatif başkanlarının da yer aldığı bir komisyon kurulmasına karar verilmişti. 20 Temmuz'dan itibaren faaliyet gösteren hal binasının doğru ve verimli yönetilmesi konusundaki çalışmalar devam etmektedir. Bu çalışmalar kapsamında Yıldırım Çiftliği Yaş Sebze ve Meyve Pazarlama Kooperatifi'ni ziyaret eden Ataç, "Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman üreticinin yanında olmaya, onlarla istişare yapmaya gayret ediyoruz. Bu konuda hiç bir siyasi beklentimiz yok. Bu tesis, hepimize hayırlı olsun. Üretim ve pazarlama konusunda ortak çalışmalarımız olacak. Dileğimiz, bu tesisin iyi idare edilip, büyük fayda sağlaması" şeklinde konuştu.

Öte yandan toplantıda Başkan Ataç, S.S. Yıldırım Çiftliği Yaş Sebze ve Meyve Pazarlama Birliği Kooperatifi Başkanı Murat Çavuş, Cumhuriyet Mahallesi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Yusuf Koyuncu, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Ali Koyuncu, Hasanbey Mahallesi Muhtarı Sait Kandemir, Gökdere Mahallesi Muhtarı Bayram Dilber ve üreticiler ile uzun süre sohbet etti.

BİZE ULAŞIN