Odunpazarı Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

Odunpazarı ilçesinde bulunan bazı park ve mevkilere köpek kulübeleri yerleştiren Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kırsal Hizmetler Müdürlüğü çalışmalarına devam ediyor.

Odunpazarı Belediyesi sokak hayvanlarını unutmadı

Hayvan dostu uygulamaları ile dikkatleri üzerine çeken Odunpazarı Belediyesi, sokakta yaşayan hayvanları da unutmadı. Havaların soğuması ile çalışmalarına hız veren ekipler, son olarak 75. Yıl mahallesinde bulunan bazı park ve mevkilere köpek kulübeleri koydu. Emel Topkaya, Semahat Gür ve Ertan Kavlak tarafından yapımına başlanan köpek kulübeleri, Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından tamamlandı.

Yapılan köpek kulübeleri Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri tarafından; Gün Sazak Caddesi ile Abdi İpekçi caddesinin kesiştiği alana (2 adet), Abdi İpekçi caddesi üzerinde bulunan Gökdelen Sitesi'nin karşısına (2 adet) ve Ahmet Uğurlu Parkı arkasına (2 adet) yerleştirildi.
Ekipler, hayvanların zorlu kış şartlarından ve soğuk havalardan etkilenmemesi için çalışmalarına devam edeceklerini söyledi.

BİZE ULAŞIN