Sivrihisarlılar Derneği’nden Başkan Ataç’a Ziyaret

Sivrihisarlılar Derneği’nden Başkan Ataç’a Ziyaret
Eskişehir Sivrihisarlılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı ziyaret etti.
Yeni seçilen dernek yöneticileri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç’ı makamında ziyaret etti. Aslan, Tepebaşı Belediyesi’nin her durumda yanlarında olduğunu belirtti. Ataç’a teşekkürlerini ileten Aslan, "Başkanımız Ahmet Ataç bizden biri. Sivrihisarlılar Derneğimize şu ana dek yaptıkları ortada. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Yeni yönetim kurulu olarak, daha güçlü, daha faal bir dernek olmayı hedefliyoruz" şeklinde konuştu.
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ise, "Tepebaşı Belediyesi ile Sivrihisarlılar Derneği arasında iyi bir ilişki var. Zaten kısa süre sonra iftarda bir araya geleceğiz. Belediye olarak destek olmaya devam edeceğiz. Yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Konuşmaların ardından dernek yönetim kurulu üyeleri ve dernek başkanı İsmail Aslan, Başkan Ataç’a derneğe olan katkılarından dolayı bir plaket takdim ettiler.
BİZE ULAŞIN