Burca göre hediye

<strong>İKİZLER<br /> </strong><br /> Kendi yaptığınız tablo veya kart, çok farklı tasarım kıyafetler ve çantalar, özel tasarım takılar, İkizler annelerini mutlu edebilir.

Burca göre hediye

İKİZLER

Kendi yaptığınız tablo veya kart, çok farklı tasarım kıyafetler ve çantalar, özel tasarım takılar, İkizler annelerini mutlu edebilir. Sıradan hediyelerden hoşlanmadığı gibi herkesin aynı anda kutladığı özel günlerden de hoşlanmaz. Hediyenizi bir gün önce veya sonra vermeniz daha iyi olabilir.

Burca göre hediye

KOÇ

Diktatör ve bağımsız Koç anneleri her türlü hediyeden hoşlanmaz. Gereksinim ve beğenilerini ön planda tutmalısınız. Küçük keskin ev aletleri; örneğin blender oldukça işine yarar. Mutfak robotu varsa bile fonksiyonları geliştirilmiş, son sistem robotlar, el yapımı yaratıcı duvar panoları, çok fonksiyonlu komplike müzik çalarlar, algıları gelişmiş Koç anneleri için ideal hediyelerdir.

Burca göre hediye

BOĞA

Dokunma duyusu en gelişmiş anne, Boğa burcundandır. Peluş battaniyeler, dokusu yumuşak şallar, kıyafetler ve serin bahar akşamları için ince hırkalar annenizi mutlu etmeye yeter. Boğa annenize hediye alırken pahalı olanını değil; fiyatından ve kalitesinden emin olduğunuzu seçmelisiniz.

Burca göre hediye

YENGEÇ

Yengeç annenize ellerinizle ve sevginizi katarak yapacağınız bir yemek ya da pasta ömre bedel bir hediyedir. Ona ne alırsanız alın mutlu olacaktır; ama kendi emeğinizi ve sevginizi katmayı unutmayın. Uzaktaysanız ve anneniz sizi özlüyorsa, birlikte mutlu günlerinizi hatırlatan bir fotoğrafı çerçeveleyin, üzerine saçınızdan küçük bir parça ekleyin. Gözleri dolacak; ama dünyanın en mutlu annesi de, o olacaktır.

Burca göre hediye

ASLAN

Işıltılı ve kaliteli bir hediye, altın takılar, özel koltuk ve varaklı küçük bir ayna, annenize sevginizin kanıtı olacaktır. Kıyafet almayı düşünüyorsanız kesinlikle önem verdiği markalardan ve onun zevkine uygun olanını seçin. Aksi halde kullanmaz. Özel günlere önem veren ve hatırlanmak isteyen Aslan annenizin bu mutlu gününü asla unutmamalı ve onu hediyesiz bırakmamalısınız.

Burca göre hediye

BAŞAK

Başak annenize hediye almadan önce deterjan, sabun ve havlu kağıt dolabını kontrol etmeyi unutmayın. Ona alacağınız en güzel hediye özel kokulu sabunlar, hafif uçucu parfümler ve son çıkan temizlik aletleridir. Ofisindeki jaluzileri kolaylıkla temizleyeceği el aletleri, renkli mandal sepetleri, bulaşık veya çamaşır makineleri Başak annelerini mutlu eder.

Burca göre hediye

TERAZİ

Dengesi ve uyum duygusu bozulduğunda mutsuz olabilen Terazi anneniz için dengesini korumasını sağlayacak kişisel gelişim kitapları, Spa veya cilt bakım seansı, kıyafet, gözlük seçenekleri ya da takı ideal hediyelerdir. Yaz modasına uygun iç çamaşırı, bikini, mayo güneş gözlüğü ya da tatil malzemeleri de beğenebileceği hediyeler arasında.

Burca göre hediye

AKREP

Akrep annenizin bitmeyen ihtiyaçları, kıyafet, iç çamaşırı, siyah klasik gömlekler, elbiseler ve okumaya doyamadığı kitaplardır. Bununla birlikte para biriktiremeyecek durumdaysanız veya henüz kazanamıyorsanız Akrep anneniz, sizden hediye de beklemeyecektir. Onun için bir buket çiçek veya içten bir öpücük de yeterli olur.

BİZE ULAŞIN