2009 yazına damga vuran bekarlar

2009 yazına damga vuran bekarlar
Robert Pattinson

Aacakaranlık' filminin yıldızı Robert Pattinson, hiç kuşkusuz bu yaza damgasını vuran bekarların başında geliyor. Şu sıralar 'Alacakaranlık'ın devam filmi olan 'Yeni Ay'ı çeken ve seride tutkulu vampir 'Edward Cullen' karakterine hayat veren Pattinson, kadınların ilgisinden çoğu zaman bunaldığını itiraf ediyor.
2009 yazına damga vuran bekarlar
Chris Pine

J. J. Abrams'ın yeni versiyonunu çektiği 'Uzay Yolu'nun yıldızı Pine, şu sıralar Hollywood'un en gözde aktörlerinden birisi. Pine, "Filmlerde en çok dövüş sahnelerini çekmekten keyif alıyorum" diyor. Şu sıralar kalbi boş olan Pine, genç kızların rüyalarını süslüyor.
2009 yazına damga vuran bekarlar
Sam Worthington

'Terminator Salvation' filminin yıldızlarından Sam Worthington, "Yaptığımız iş sıradışı bir iş bu yüzden özel hayatımda sıradan biri gibi yaşamaya özen gösteriyor, abartıdan uzak duruyorum" diyor. İlişkilerinde kız arkadaşlarının mutlu olmasına çok özen gösteren aktör, "O mutluysa ben de mutluyumdur" diyor.
2009 yazına damga vuran bekarlar
Dwayne Johnson

'Sihirli Dağ' (Race to Witch Mountain) filminin yıldızı Dwayne Johnson, Amerikan güreş sahalarından beyazperdeye başarıyla transfer oldu. Yönetmenliğini Andy Fickman'in üstlendiği filmde, Jack Bruno karakterine hayat veren ünlü aktör, son birkaç yılda sinema kariyerinde istediği noktaya geldiğini söylüyor.
2009 yazına damga vuran bekarlar
Taylor Kitsch

'X-Men: Wolverine' filminin yıldızı Taylor Kitsch, People dergisinin listesine girmeyi başaran bir diğer bekar. Extreme sporlara meraklı olduğunu söyleyen ve tam bir motosiklet tutkunu olan Kitsch, kadınların en çok bu yönüne bayıldığını samimi bir şekilde itiraf ediyor.
2009 yazına damga vuran bekarlar
Chace Crawford

Ülkemizde de geniş bir hayran kitlesine sahip olan 'Gossip Girl' dizisiyle tüm dünyada üne kavuşan Crawford, mavi gözleriyle özellikle genç kızların gözdesi... Dallas'ta büyüyen genç aktör, kızların gösterdiği yoğun ilgiye karşın çok utangaç bir erkek olduğunu söylüyor ve ekliyor: "Şu anda bir sevgilim yok, ayrıca bir sevgili arayışında da değilim."
2009 yazına damga vuran bekarlar
Shia Labeouf

'İndiana Jones ve Kristal Kafatası Krallığı'nda gösterdiği başarılı performanstan sonra bu yaza 'Transformers 2: Yenilenlerin İntikamı' filmiyle damgasını vuran LaBeouf, henüz 23 yaşında olmasına rağmen büyük bir şöhrete sahip. "Bu yaşta bu şöhrete sahip olmak büyük şans" diyen sempatik aktörün adı bir ara rol arkadaşı Megan Fox'la birlikte anılmıştı.
BİZE ULAŞIN