ABD'de son dakika Coronavirüs gelişmesi: Oraya da sıçardı ve...

Son Dakika Haberi: Çin'in Hubei Eyaletinin Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya yayılan Coronavirüs salgını ile ilgili olarak son dakika gelişmeleri yaşanmaya devam ediyor. Her geçen gün bu virüsten kaynaklı ölü sayısı artarken dünya genelinde aynı zamanda aşı ve ilaç çalışmaları da devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan son açıklamada virüsün yeni merkez üssünün ABD olabileceği açıklanmıştu bu açıklamadan kısa bir süre sonra ABD'de virüs Pentagon'a da sıçradı. Virüsün Pentagon'a sıçraması ABD'de büyük bir panik yaşanmasına sebep oldu.

Çarşamba 25.03.2020 19:45 Güncelleme: Çarşamba 25.03.2020 20:18
ABD'de son dakika Coronavirüs gelişmesi: Oraya da sıçardı ve...

Son Dakika Haberi: Çin'in Hubei Eyaletinin Wuhan kentinde ortaya çıkan ve tüm dünyaya hızlı bir şekilde yayılan Coronavirüs ile ilgili son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılan son açıklamada virüsün yeni merkez üssünün ABD olabileceği ifade edilmişti. Bu açıklamadan çok kısa süre sonra Pentagon'dan flaş bir açıklama geldi. Virüsün Pentagon'a sıçramasından dolayı büyük bir panik içinde olan ABD'den yeni önlem paketleri tartışılmaya başlandı. İşte yaşanan o flaş gelişme:

ABD'de son dakika Coronavirüs gelişmesi: Oraya da sıçardı ve...

ABD Savunma Bakanlığının (Pentagon) konuya ilişkin açıklamasında, bugün Kovid-19 testi pozitif çıkan askerlerin sayısının 53 artarak 227'ye ulaştığı kaydedildi.