Dünyanın en vahşi insanları

Dünyanın en iğrenç işi, hiç şüphesiz insanları öldürmektir. Bundan daha iğrenci ise onları işkence yaparak ve etlerini yemek için katletmektir. İnsanoğlunun bu akılalmaz dürtüsü, hanibalizm, sayısız filme ve romana konu oldu. Kurbanlarını vahşice öldürerek yiyen; deri, kemik ve organlarından koleksiyon yapan yamyamların listesi sizi şok edecek.  Bu "sadist insanlar" listesinin en ilginç yanı ise "insan yiyiciler"den birinin de Türk olması.

İşte o liste... 

Dünyanın en vahşi insanları

Dünyanın en iğrenç şeyi, hiç şüphesiz insanları öldürmektir. Bundan daha iğrenci ise onları işkence yaparak ve etlerini yemek için katletmektir. İnsanoğlunun bu akılalmaz dürtüsü, hanibalizm, sayısız filme ve romana konu oldu. Kurbanlarını vahşice öldürerek yiyen; deri, kemik ve organlarından koleksiyon yapan yamyamların listesi sizi şok edecek.  Bu "sadist insanlar" listesinin en ilginç yanı ise "insan yiyiciler"den birinin de Türk olması.

Dünyanın en vahşi insanları
Dünyanın en iğrenç şeyi, hiç şüphesiz insanları öldürmektir. Bundan daha iğrenci ise onları işkence yaparak ve etlerini yemek için katletmektir. İnsanoğlunun bu akılalmaz dürtüsü, hanibalizm, sayısız filme ve romana konu oldu. Kurbanlarını vahşice öldürerek yiyen; deri, kemik ve organlarından koleksiyon yapan yamyamların listesi sizi şok edecek. Bu "sadist insanlar" listesinin en ilginç yanı ise "insan yiyiciler"den birinin de Türk olması.
Dünyanın en vahşi insanları

Vince Weiguang Li/Kanada

Vince Weiguang Li, Çin'in Dangong kentinde, 30 Nisan 1968'de doğdu. 11 Haziran 2001'de Kanada'ya göç etti ve 7 Kasım 2006'da bu ülkenin vatandaşı odlu. Temmuz 2008'de Li, aynı otobüste yolculuk ettiği Tim McLean'e saldırdı.

Dünyanın en vahşi insanları

Yolcuların ifadesine göre Li, aniden bıçağını çıkararak yanında uyumakta olan McLean'i boğazından ve göğsünden bıçaklamaya başladı. Sonra kurbanının başını keserek otobüsten dehşet içinde kaçan yolculara gösterdi.

Dünyanın en vahşi insanları

Dört saat boyunca polis gelene kadar kurbanının gözlerini çıkarıp, burnunu ve kulaklarını kesen Li, akıl sağlığı yerinde olmadığı tespit edilerek cezaevi yerine bir hastaneye sevkedildi.

Dünyanın en vahşi insanları

James Douglas/İskoçya James Douglas, soylu bir aile mensubuydu. Queesberry Dükü James Douglas'ın ikinci oğluydu. Kendisinden büyük kardeşi İskoçya'nın dışişleri bakanıydı.

Dünyanın en vahşi insanları

1697 yılında dünyaya gelen Douglas'ın "embesil" ve o oranda da vahşi biri olduğu söyleniyor. Ev hapsinde tutulan Douglas, 1707'de kaçtı ve evin erkek hizmetçisini bıçakla doğradı. Ardından da kurbanının etini tavada pişirerek yedi.

Dünyanın en vahşi insanları

Tarrare/Fransa Tarrare, 1772'de doğdu. Doymak bilmeyen Terrare, ne bulursa yedi. Canlı küçük hayvanları hatta taşları bile midesine indirmekle tanınan Terrare, Paris'te bir bebeği yemek ve kanını içmekten yargılandı.

BİZE ULAŞIN