Kariyer bitiren fotoğraflar

Kariyer bitiren fotoğraflar

İngiliz Daily Mirror gazetesi, da, Moss'un kokain çektiği iddia edilen fotoğraflarını yayımlamıştı. Uyuşturucu kullanırken çekilen fotoğraflarının yayımlanmasının ardından işlerini kaybetmişti.

Kariyer bitiren fotoğraflar

Amerikalı yüzücü Michael Phelps`in, İngiliz haftalık gazetesi News of the World`de esrar içmek için kullanılan bir cam pipodan nefes çekerken fotoğrafı yayımlanmış ve ardından ünlü yüzücü olay nedeniyle özür dilemişti. Phelps, özür açıklamasında pişmanlığını dile getirerek, böyle bir olayın tekrarlanmayacağına yer vermişti. Gazete, fotoğrafın Kasım ayında Güney Carolina Üniversitesi`nde gittiği bir partide çekildiğini yazmıştı. Fotoğrafta ise Phelps`in cam pipodan hava çektiği görülüyor. Ayrıca Amerikan Yüzme Federasyonu da yüzücünün davranışından dolayı hayal kırıklığı duyulduğu açıklamasında bulunmuştu.

Kariyer bitiren fotoğraflar

Bakanı istifa ettiren samimi poz
Bahama Göçmen Bakanı Shane Gibson, 8 Şubatta ölen Playboy güzeli Anna Nicole Smith ile samimi pozlarının bir gazetede yayımlanması ve Smith'e daimi oturma izni başvurusunda ayrıcalık gösterdiği iddiaları üzerine görevinden istifa etti. Tribune Nassau gazetesi, Smith ve Gibson'un sarılmış halde çekilmiş iki fotoğrafını 12 Şubatta yayımlamıştı. Gazete, Smith'in yatak odasında çekilen bu fotoğrafları, adını açıklamadığı bir kaynaktan aldığını belirtmişti.

Kariyer bitiren fotoğraflar

Michael Stanley Dukakis
ABD'li demokrat politikacı, eski Massachusetts valisi ve 1988 ABD başkanlık seçimleri'nde demokrat başkan adayı. Dukakis ile Baba Bush arasında geçen seçim kampanyasının climax’i 13 Eylül 1988’de Dukakis’in bir M1 tankını sürerken çekilen reklam filmi... Bush’un, kendisini askeri harcamalarda hep muhalefet yaptığı için Amerika’yı savunmada zayıf düşüreceği iddiasına karşılık, Dukakis, Demokratların savunma harcamalarında önemli bir tavrı olduğunu söylemekte ve bunu ispat etmek için de, tank kullanırken yer aldığı bir reklam filmi çekti. Ancak başkan adayının bu fotoğrafı, imajı üzerinde pek olumlu bir etki bırakmadı.

Kariyer bitiren fotoğraflar

İlginç olan ise Dukakis'in fotoğrafının İngiltere Eski Başbakanı Margaret Thatcher'ın tank üzerindeki bu fotoğrafına benzerliği.  "Demir Leydi" lakaplı İngiltere'nin eski Challenger tipi bir tank üzerinde İngiliz askerlerini teftiş ediyor. Ancak bu kare başbakanın üzerinde olumlu bir etki bıraktı.

Kariyer bitiren fotoğraflar

Ünlü şarkıcı Rihanna'nın, polis kayıtlarından sızdırılan fotoğrafı ile erkek arkadaşı şarkıcı Chirs Brown tarafından feci şekilde dövüldü. Los Angelas Polis departmanından sızdırılan bu fotoğraf sonrası Brown kariyerinin en kötü günlerini yaşamaya başladı.

Kariyer bitiren fotoğraflar

1984'te ABD güzeli seçilen Vanessa Williams, Penthouseda çıplak fotoğrafları yayınlandıktan sonra Amerika Güzeli tacını bıraktı.

Kariyer bitiren fotoğraflar

Amerika'da 1950 yılında Demokratlardan Millard Tydings koministlikle suçlanmış ve iddalar bu fotoğrafla ispatlanmaya çalışılmıştı.

BİZE ULAŞIN