Kopyacı minikler

Kopyacı minikler
En küçük stil ikonu
Tom Cruise ve Katie Holmes'ün üç yaşındaki kızları Suri, şimdiden geleceğin stil ikonu olmaya aday. Birbirinden ünlü markaların kıyafetlerini giyen Suri, ayakkabılarında annesinden ilham almışa benziyor.
Kopyacı minikler
Annesiyle bir örnek giyinmiş
Ünlü aktris Jennifer Garner'ın üç yaşındaki kızı Violet, annesiyle bir örnek giyinmeyi seviyor! Minik kızın üzerindeki kapişonlu sweat-shirt, annesinin giydiği sweat-shirt'le hemen hemen aynı. Garner, eşi Ben Affleck'in de kızının giyimiyle çok ilgili olduğunu söylüyor.

Kopyacı minikler
Babası gibi şık
Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin küçük kızları Shiloh'nun giydiği siyah paltonun modeli, ünlü aktör babasının paltosuna çok benziyor.

Kopyacı minikler
Kopyacı minikler
Bereleri aynı
Avustralyalı ünlü aktris Naomi Watts'ın 23 aylık oğlu Sasha, babası Liev Schreiber'la bir örnek olan beresiyle çok sevimli görünüyor. Oğlunu sırtında taşımayı çok seven ünlü aktör, "Çok hareketli bir çocuk. Fırsatını bulduğu anda atlıyor" diyor.

Kopyacı minikler
Modayı takip ediyor
Amerikalı ünlü şarkıcı Gwen Stefani'nin üç yaşındaki oğlu Kingston, Hollywood'un en şık çocuklarından... Bu yaşta bile her zaman trendlere uygun giyinen Kingston, aynı annesi gibi Ugg botlarını çok seviyor.
Kopyacı minikler
HARLOW tıpkı annesi
Amerikalı ünlü televizyoncu Nicole Richie'nin 18 aylık kızı Harlow'un üzerindeki bluz, annesininkine çok benziyor. Richie, minik kızı için, "O hayatıma yeni bir anlam ve yeni bir amaç getirdi" diye konuşuyor.
BİZE ULAŞIN