Meslekleri sadece ünlü olmak!

Meslekleri sadece ünlü olmak!

Başarılarından ya da projelerinden çok skandallarıyla tanınan ünlü simaların nasıl olup da şöhret basamaklarının en tepesinde kalabildiklerini anlamak çok zor. Bu şekilde tonlarca para kazanıyor ve hepimizin hayatında bir şekilde yer işgal ediyorlar...

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Meslekleri sadece ünlü olmak!

Onlarla yatıp kalkıyoruz. Hangi markayı takip ettiklerine, beslenme programlarına ve özel hayatlarına en ince ayrıntısına kadar hakimiz. Bilmediğimiz tek şey; tam olarak ne işle uğraştıkları, şöhret basamaklarının en tepesinde nasıl durabildikleri! Meslek hanelerinde sadece ünlü yazan bu insanları mercek altına aldık.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Meslekleri sadece ünlü olmak!

Kardashian ailesi geçen yıl servetine servet kattı. İşte hiçbir şey yapmadan para kazanmanın sırrı!

Anneleri Kris Jenner'ın önderliğinde şov dünyasına adım atan Kourtney, Kim ve Khloe Kardashian kardeşler, yalnızca geçen yıl servetlerine 65 milyon dolar daha eklemeyi başardı. Herhangi bir yetenekleri olmamasına rağmen şov dünyasında kendilerine önemli bir yer edinen aile, televizyon şovları ve reklam filmlerinin yanı sıra, kendi isimlerini taşıyan markalarından da para kazanıyor. Ailenin en büyük gelir kaynaklarından biri ise katıldıkları partiler. Özellikle Kim Kardashian, dünya çapında iş yapan bir parti kızı olarak öne çıkıyor. Katıldığı organizasyonlardan 20 bin ve 50 bin dolar arasında ücret alan Kim Kardashian, üç yıldır yayınlanan Keeping Up With The Kardashians adlı televizyon şovunun da yıldızı. Aile geçen yıl bu şovu tüm sezona yayarak gelirlerini katlamıştı. Kim Kardashian ayrıca twitter'da kendisini takip eden altı milyon kullanıcıya içinde marka geçen twitler yazarak da para kazanıyor. Kim Kardashian'ın bir marka için yazdığı tek bir twit'ten 10 bin dolar ücret aldığı iddia ediliyor.

Şöhretli, zengin ama yeteneksiz ünlüler...

Çalkantılı özel hayatı ve alkol bağımlığı yüzünden magazin gündeminden düşmeyen, son olarak bir moda dergisine verdiği seksi pozlarla konuşulan Lindsay Lohan film başına ortalama 7,5 milyon Dolar kazanıyor.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Başarılarından çok başarısızlıklarıyla konuşulan, albümleri satmayan ve sürekli olarak rüküş kıyafetleriyle anılan şarkıcı Jessica Simpson da ünlü sıfatını elinde tutan simalardan.

 

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

Kısa bir süre önce anne olan Playboy'un yüzü Kendra Wilkinson, şöhretini sadece çarpıcı fiziğine ve dergilere verdiği seksi pozlara borçlu. Playboy kızlarının hayatına odaklanan televizyon dizisi bildiğimiz en somut ve "boş" projesi.

 

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ...

BİZE ULAŞIN