Nerelerini sigortalatmadılar ki?

Nerelerini sigortalatmadılar ki?

Kiminin kalçası, kiminin bacakları... Starlar, şöhretlerini borçlu oldukları şeyleri garanti altına almayı seviyor!

HEIDI KLUM

Alman asıllı ünlü manken, muhteşem bacaklarını tam 2.2 milyon dolara sigortalattı!

Nerelerini sigortalatmadılar ki?
Bacaklarından biri 1.2 milyon değerinde fakat diğerinde bulunan yara nedeniyle değeri sadece 1 milyon dolar!
Nerelerini sigortalatmadılar ki?

CLAUDIA SCHIFFER

Mankenler dünyasının en güzel kadınlarından biri olarak gösterilen Schiffer, 500 dergiye kapak olan güzeller güzeli yüzünü 5 milyon dolara sigortalattı.

Nerelerini sigortalatmadılar ki?

MARIAH CAREY

Muhteşem sesi sayesinde inanılmaz bir servete kavuşan Carey, sesinden çok bacaklarına bayılıyor. Carey, bacaklarını 1 milyar dolara sigortalattı.

Nerelerini sigortalatmadılar ki?

RIHANNA

"En çok bacaklarımı beğeniyorum" diyen Rihanna, kısa süre önce bacaklarını 1 milyon dolara sigortalattı.

Nerelerini sigortalatmadılar ki?

TROY POLAMALU
 
ABD'de bir şampuan şirketi, uzun saçlarıyla tanınan Amerikan futbolu oyuncusu Troy Polamalu'nun saçlarını bir milyon dolara sigortaladı. Pittsburgh Steelers takımının savunma oyuncularından Polamalu, 1 metre uzunluğundaki saçlarıyla meşhur. Oyuncu, müsabakalar sırasında bir kaç kez kaskından dışarı sarkan saçlarından tutulup, yere düşürülmüştü. Bu yüzden şampuan üreticisi Procter & Gamble oyuncunun saçlarını sigortalattı. Ancak sigorta poliçesinin, oyuncunun saçına gelebilecek ne tür zararları kapsadığı açıklanmadı. Polamalu saçları sayesinde aynı şirketle karlı sponsorluk anlaşmaları da yapmıştı. Polamalu dört yıl önce sayı yapmak üzereyken, Kansas City Chifes takımının oyuncusu Larry Johnson tarafından saçından çekilip düşürülmüştü.

29 yaşındaki Samoa kökenli oyuncu 2000 yılından bu yana saçını kesmiyor. Polamalu'nun başlattığı akım sayesinde son yıllarda Amerikan Profesyonel Futbol Ligi'nde uzun saç moda oldu. Şu anda oyuncuların yüzde 10 kadarının kasklarından dışarı sarkan, uzun saçlara sahip olduğu tahmin ediliyor. Saçlarını uzatanların çoğu da, koşarken rakipler tarafından saçtan çekilerek düşürülebilecekleri pozisyonlara nadiren giren savunma oyuncuları. Saçtan çekerek düşürmek Amerikan futbolu kurallarına aykırı değil. İki yıl önce yetkililer, saçların kaskların altında tutulmasını öngören bir kural değişikliğine gitmeyi gündeme getirmiş, ancak öneri reddedilmişti.

Nerelerini sigortalatmadılar ki?

AMERICA FERRERA

"Çirkin Betty" adlı dizide rol alan America Ferrera'nın sponsoru güzel yıldızın dişlerini 10 milyon dolara sigortalattı.

Nerelerini sigortalatmadılar ki?

DOLLY PARTON

 Amerikalı ünlü country ve country pop şarkıcısı Dolly Rebecca Parton, da vücudunu sigortalananlardan.

BİZE ULAŞIN