Neydiler ne oldular?

Bir zamanların gencecik, yakışıklı ve güzel dizi yıldızlarına bakın ne oldu?

 

Derleyen: Aygül GÜÇLÜ

"Friends" dizisinin ünlü yıldızları Matt LeBlanc, David Schwimmer ve Matthew Perry'nin son halleri hayranlarını oldukça şaşırttı. 6 yıl önce biten dizinin ardından, geleneksel buluşmalarına devam eden 3 eski arkadaşın yaşlanmış ve kilo almış halleri gözlerden kaçmadı.

Dizinin çapkın yakışıklısı Joey, kendine hayran bırakan çekiciliğini çoktan kaybetmiş; saçları beyazlamış ve hayli kilo almış.

Dizinin bitiminden sonra hem kariyerinde hem de özel hayatında zor zamanlar geçirdi Matt LeBlanc. "Friends"ten sonra çekimine başlanan "Joey" adlı dizinin reytinglerinin düşük olması nedeniyle yayından kaldırılması ile LeBlanc'ın İngiliz model eşi Melissa McKnight'tan ayrılması birbirini takip etti. Boşanma nedeninin, LeBlanc'ın eşini bir striptizciyle aldatması olduğu söyleniyor. 2003 yılında Hawaii'de görkemli bir düğünle evlenen çiftin 4 yaşındaki Marina isimli kızları da nadir görülen bir beyin hastalığına sahip. Friends'in Joey'i iniş çıkışlarıyla kendi hayatını anlatan bir reality şovla ekranlara dönüş yapmayı planlıyor.

Neydiler ne oldular?

Hollywood'da dönen son dedikodulara göre ise uzun süredir ertelen 'Friends' dizisinin yakın zamanda film oluyor. Ancak, dizide oynayan hemen hemen tüm yıldızların hayatlarının dizi bitiminden sonra kötü gitmesi Hollywood çevrelerinde "Friends Laneti" olarak anılır oldu.

Dizide Chandler Bing rolünü oynayan Matthew Perry de bu laneti yaşayan Friends yıldızlarından biri. 2004'te dizi bittikten sonra Perry bir televizyon dizisinin senaryosunu yazmış ancak dizi düşük reytingler yüzünden kısa süre sonra yayından kaldırılmıştı.

Perry'nin film kariyeri de bir o kadar kötü gitti. Kariyerindeki bu kötü gidişin yanında ünlü aktör uzun yıllar alkol ve uyuşturucu tedavisi gördü. Uyuşturucu bağımlılığı, bundan on yıl önce geçirdiği bir kazadan sonra almaya başladığı ağrı kesici ile başladı. Geçtiğimiz yıl bir dizi ile ekranlara geri dönüş yapmak isteyen Perry'nin bu girişimi de hayal kırıklığı ile sonuçlandı. Dizi, pilot bölümden sonra yayından kaldırıldı. Perry, bu yıl ise Bay Günışığı isimli televizyon dizisinde spor stadyumu yönetmeni olarak ekrana gelmeye hazırlanıyor.

Friends'te bir profesörü canlandıran David Schwimmer ise şu anda Chicago'da küçük bir drama grubunun yönetmenliğini yapıyor. Geçen yıl, 43 yaşındaki aktör Hollywood filmleri için bir dizi seçmeye katılmış ancak kabul edilmemişti.

Schwimmer, Amerikan komedileri "30 Rock" ve "Entourage"da misafir sanatçı olarak birçok kez rol aldı.

BİZE ULAŞIN