Konut projelerinde son durum

 2011 yılı sona ererken inşaat sektörü de kampanyalara hız verdi. İstanbul’un farklı semtlerinde birbirinden cazip kampanyalarla her keseye uygun konutlar satışa sunuluyor. Hem yatırım hem de ailenizle yaşamak  için değerlendirebileceğiniz, bütçenize uygun ödeme koşullarıyla en cazip kampanyaları derledik.

Perşembe 08.12.2011 21:55
Konut projelerinde son durum

2011 yılı sona ererken inşaat sektörü de kampanyalara hız verdi. İstanbul’un farklı semtlerinde birbirinden cazip kampanyalarla her keseye uygun konutlar satışa sunuluyor. Hem yatırım hem de ailenizle yaşamak için değerlendirebileceğiniz, bütçenize uygun ödeme koşullarıyla en cazip kampanyaları derledik.

Konut projelerinde son durum

İŞTE HER KESEYE UYGUN KONUT KAMPANYALARI
BATIŞEHİR
Bağcılar’da Ege Yapı tarafından yapılan Batışehir projesi ekim ayında 149 konut satışıyla Emlak Konut GYO projeleri arasında satış rekoru kırdı. Mütekabiliyet yasasının kaldırılacağı açıklamalarının ardından Ege Yapı'nın Bağcılar'da yaptığı 3 bin 123 adet konut, şehir oteli, ofis, özel eğitim kompleksi, açık alışveriş çarşısı bulunan Batışehir projesinde yılsonuna kadar geçerli olacak kampanyaya gidiliyor.