Bu hafta vizyona girenler

Bu hafta vizyona girenler

AŞK ÇEŞMESİ (When In Rome)
Yönetmen: Mark Steven Johnson /
Oyuncular: Kristen Bell, Josh Duhamel, Anjelica Huston, Will Arnett /
Tür: Romantik komedi
Aşkta hayal kırıklığına uğrayan Beth, ablasının düğününe katılmak için Roma'ya gittiğinde Aşk Çeşmesi'ndeki sihirli paraları toplar ve o paraları oraya atmış olan dört erkeğin çekim merkezine girer. Sosis tüccarı Al, sokak sihirbazı Lance, sevgi dolu ressam Antonio ve fotomodel Gale artık onun peşindedir. Beth taliplerinden kurtulmaya çalışırken Nick adlı yakışıklı bir gazeteciyle tanışır.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona girenler

BENİ UNUTMA (Remember Me)
Yönetmen: Allen Coulter /
Oyuncular: Caitlyn Rund, Moisés Acevedo, Noel Rodriguez, Kevin P. McCarthy, Chris Cooper, Robert Pattinson, Pierce Brosnan, Ruby Jerins /
Tür: Romantik, dram
Filmde, kardeşinin intihar ederek ölmesi üzerine, annesiyle babasının ilişkilerinin kopması nedeniyle zor anlar yaşayan Tyler ile annesinin cinayetine tanık olmuş bir genç kız olan Ally'nin bir noktada yollarının kesişmesini konu ediliyor.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona girenler

BEYAZ BANT (Das Weisse Band)
Yönetmen:
Michael Haneke /
Oyuncular: Christian Friedel, Ernst Jacobi, Leonie Benesch, Ulrich Tukur, Ursina Lardi, Fion Mutert /
Tür: Savaş, dram
Haneke'den bir başyapıt daha... 1. Dünya Savaşı öncesinde küçük bir köyde yaşanan olaylardan yola çıkan usta yönetmen, insan doğasındaki faşizmin şifresini çözüyor. Altın Palmiye'nin yanı sıra Oscar adaylığı da olan filmin, seyirciye 'hoş bir seyirlik' vaat etmediğini aksine izleyen üzerinde tokat etkisi yarattığını söyleyelim.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona girenler

KIYAMET MELEKLERİ (Legion)
Yönetmen:
Scott Stewart /
Oyuncular: Paul Bettany, Lucas Black, Tyrese Gibson, Adrianne Palicki, Kevin Durand /
Tür: Gerilim, fantastik, aksiyon
Yol üstü lokantasında garson Charlie, müşterilere servis yapmaktadır. Televizyon yayını ve telefonlar kesilince grup, dış dünyayla irtibatını kaybeder. O sırada lokantaya gelen yaşlı bir kadın iğrenç şeyler söylemeye başlar. İnsanlıktan geriye kalan az sayıdaki kişi için dünya kabusa dönüşmek üzeredir. Taze kurban arayışındaki çılgın katiller lokantaya gelirler.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona girenler

PARLAK YILDIZ (Bright Star)
Yönetmen: Jane Campion
Oyuncular: Ben Whishaw, Abbie Cornish, Kerry Fox, Paul Schneider
Tür: Dram, romantik, biyografi
Muhteşem doğa manzaralarıyla bezeli bu romantik film, 1818 yılında, Londra'nın hemen dışında geçiyor. Henüz 23 yaşındaki şair Keats, genç komşuları, moda öğrencisi Fanny Brawne'la gözlerden ırak bir ilişkiye girer. Birbirlerine bağlılıkları güçlenir, aşkları alevlenirken bazı engelleri aşmaları gerekir: Fanny'nin annesi, Keats'in en yakın arkadaşı Brown ve genç şairin amansız hastalığı...

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona girenler

YEŞİL BÖLGE (Green Zone)
Yönetmen: Paul Greengrass /
Oyuncular: Matt Damon, Jason Isaacs, Greg Kinnear, Amy Ryan, Said Faraj /
Tür: Savaş, dram
Çavuş Roy Miller ve ekibi, Irak çölünde depolandığından kuşkulanılan kitle imha silahlarını bulmak üzere görevlendirilir ve ölümcül kimyevi maddelerin peşine düşerler. Ancak bunun yerine, görevlerinin amacını taban tabana değiştirecek bir örtbas olayı ile karşılaşırlar. Farklı amaçları olan ajanlarca çevrilmiş olan Miller, bölgede savaşı tırmandıracak yanıtlara ulaşmak zorundadır.

AYRINTILAR İÇİN TIKLAYIN

Bu hafta vizyona girenler
Aşk Çeşmesi
Bu hafta vizyona girenler
Beni Unutma
BİZE ULAŞIN