Bu hafta vizyona girenler

Bu hafta vizyona girenler

Ödül Peşinde
The Bounty Hunter


Yönetmen: Andy Tennant
Oyuncular: Jennifer Aniston, Gerard Butler, Gio Perez, Joel Garland, Jason Kolotouros, Matt Malloy, Jason Sudeikis, Adam Rose
Tür: Romantik komedi

Filmde Gerard Butler’ı ödül avcısı Milo Boyd rolünde izliyoruz. Boyd, cinayet sanığı olarak aranmakta olan eski eşinin peşine düşer. Eski eşini yakalayıp adalete teslim ettiğinde hayallerinin gerçekleşeceğini düşünmektedir. Fakat ikili çok geçmeden kendilerini hiç hesaplamadıkları bir durumda bulur... Son dönem romantik komedilerinin simge ismi şaşkınlıklarıya yine bize kahkaka vaad ediyor.

Bu hafta vizyona girenler

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?
How To Train Your Dragon


Yönetmen: Chris Sanders, Dean Deblois
Seslendirenler: Jay Baruchel, Gerard Butler, America Ferrera, Craig Ferguson, Jonah Hill
Tür: Animasyon

Ejderha öldürmenin kahramanlık sayıldığı bir kabilede, genç Viking Hiccup ve arkadaşlarının dünyası, geleneklere farklı bir açıdan bakmalarını sağlayan bir ejderhayla karşılaştıklarında alt üst oluyor. Şrek, Madagaskar ve Kung Fu Panda’yı sinemaseverlerle buluşturan Dreamworks bu kez de modern tekniklerle antik bir hikâye anlatıyor.

Bu hafta vizyona girenler

Gözlerindeki Sır
El secreto de sus ojos


Yönetmen: Juan Jose Campanella
Oyuncular: Ricardo Darin, Soledad Villamil, Pablo Rago, Javier Godino, Guillermo Francella, Carla Quevedo
Tür: Dram

Gözlerindeki Sır’da Amerikan polisiyelerine özgü hünerlerle karşılaşsak da, Zodiac’ın yıkıcılığı ya da Clint Eastwood’un yönettiği ‘kişisel adalet’ filmlerinin ahlaki ‘taşkınlık’ından uzak. Birçok TV deneyimi (Law&Order, 30 Rock...) bulunan Campanella, onun yerine, biraz daha televizyon işi bir drama anlayışını koymuş.

Bu hafta vizyona girenler

Kapımdaki Casus
The Spy Next Door

Yönetmen: Brian Levant
Oyuncular: Jackie Chan, Amber Valletta, Madeline Carroll, Will Shadley, Alina Foley
Tür: Komedi, aksiyon

Jackie Chan’i tekrar beyazperdede izleyeceğimiz filmde, Chan alışık olduğumuz üzere aksiyonu bol bir rolde! Çinli ajan Bob, Poldark adındaki bir suçluyu CIA ile işbirliği yaparak yakalar. Fakat son başarısının ardından emekli olan Bob, üç çocuklu bekâr komşusu Gillian ile yeni bir hayat kurmak isterken, Poldark hapisten kaçar...

Bu hafta vizyona girenler

Katliam
Halloween II


Yönetmen: Rob Zombie
Oyuncular: Sheri Moon Zombie, Chase Wright Vanek, Danielle Harris, Tyler Mane, Malcolm McDowell, Scout Taylor-Compton, Brad Dourif
Tür: Gerilim, korku

Michael Myers, akıl hastanesinden kaçıp küçük kız kardeşi Laurie’yi bulamayınca, amacına ulaşmak için bir kez daha katliamlarına başlıyor. Bu kez Myers’ın katliamlarına kaldığı yerden devam ettiği yer, bir hastane.

Bu hafta vizyona girenler

SİYAH BEYAZ

Yönetmen: Ahmet Boyacıoğlu
Oyuncular: Tuncel Kurtiz, Nejat İşler, Erkan Can, Şevval Sam, Taner Birsel, Derya Alabora, Rıza Sönmez
Tür: Dram

Fırtınalı bir hayat yaşamış ama 70 yaşına gelmesine karşın hâlâ durulmamış bir ressam, kalp krizi geçirdikten sonra işini bırakan ve sakin bir yaşam sürmeye çalışan bir avukat, mesleğini yapmaktan sıkılmış, sevgilisi tarafından terk edilmiş bir doktor, hayata karşı tek başına direnen, bir iş kadını... Kadronun birleştiği yer ise Siyah Beyaz adlı bir bar.

Bu hafta vizyona girenler
Bu hafta vizyona girenler
BİZE ULAŞIN