Türkiye'de kamp yapmak için en uygun 10 yer

Doğal alanların fazla olduğu ülkemizde kamp yapmak için ideal mekan arayan herkese önerilerimiz var. Türkiye'de kamp yapmak için en iyi 10 doğal alan ve bu alanlara ait detaylı bilgileri sizler için derledik. Kamp sezonun açıldığı günlerde doğal alanlardan birini tercih ederek hafta sonu tatilini tabiat ile iç içe geçirebilirsiniz.

Salı 05.11.2019 15:27 Güncelleme: Salı 05.11.2019 15:56
Türkiye'de kamp yapmak için en uygun 10 yer

Kamp sezonun açılmasıyla beraber onlarca kamp sever yeni kamp alanları keşfine çıktı. En iyi doğal yaşam alanlarının bulunduğu ülkemizde birbirinden güzel kamp yerleri de bulunuyor. Bu yerler kampçılar tarafından keşfedildiği gibi henüz hiç bilinmeyen kamp adreslerimiz de mevcut. Türkiye'de kamp yapmak için en iyi 10 doğal alan ve bu alanlara ait detaylı bilgiler haberimizin detaylarında siz okurlarımız için hazır.

Her mevsim kamp yapmayı seven ve bu kamp alanlarını çevresi ile paylaşan kişiler sayesinde duyulan doğal alanların sayısı her geçen gün artıyor. Manzarası, ağaçları ve temiz havası ile herkesi kendine hayran bırakan birbirinden güzel kamp alanlarında doğal yaşamın her tecrübesini deneyimlemek mümkün.

Türkiye'de kamp yapmak için en uygun 10 yer

1-KABAK KOYU KAMP ALANI

Muhteşem mavi ve yeşil manzarası ile Kabak Koyu kamp yapmak için en ideal yerlerimizdendir. Bütün yorgunluk ve stres burada sıfırlanır. Mavinin huzuru ve doğanın yeşili ile gelen mutluluk ile kamp süresince iyi vakit geçirebilirsiniz. Buradaki kamp alanlarında ortak duş ve tuvaletler bulunmaktadır. Kamp yaşamında ağaç evleri tercih edenler için de ağaçlar arasında bu yapılara rastlamak mümkün.