Acun Ilıcalı'dan son dakika Survivor açıklaması: Bayramda ünlü ismler de yarışacak! Survivor'da Mert'in elenmesi...

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'dan son dakika bayram sürprizi açıklaması! Yaklaşık 1 haftadır bayramda yayınlayacakları bölümler hakkında toplantılar yaptıklarını ifade eden Acun Ilıcalı, 11 yarışmacıyla 11 ünlünün eş olarak 'Anlat Bakalım' oynayacağını açıkladı. Fenerbahçe ve A Milli futbol takımımızın kaptanı Emre Belözoğlu, kadın milli takımımızın oyuncularından Aycan Yanaç ile eş olacak. Ayrıca Cedi Osman, Barış Murat Yağcı ile Enis Arıkan da Nisa Bölükbaşı ile eş olarak yarışacak. Yarışmanın favorileri arasında gösterilen fakat elenen Mert Öcal hakkında da konuşan Acun Ilıcalı; "Mert ile dün beraberdik uzun uzun konuştuk, kafalarımız uyuşuyor onun hatası yorulduğunu seyirciye hissettirdi, bu da onu geriye attı." dedi. İşte Acun Ilıcalı'nın son dakika açıklamalarının tamamı...

Cuma 22.05.2020 10:14 Güncelleme: Cuma 22.05.2020 10:17
Acun Ilıcalı'dan son dakika Survivor açıklaması: Bayramda ünlü ismler de yarışacak! Survivor'da Mert'in elenmesi...

Dünyayı etkisi altına alan corona virüs nedeniyle çoğu dizinin yeni bölümü çekilemiyor. Acun Ilıcalı'nın yapımcılığını üstlendiği Survivor 2020 programı bu dönemde en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Dün gece hurriyet.com.tr'den Ferit Ömeroğlu'nun sorularını içtenlikle yanıtlayan Acun Ilıcalı; yarışmanın favorileri arasında yer alan Mert Öcal'ın elenmesinden, bayramda yayınlayacakları konsepte, hayatta en merak ettiği konudan, kızlarıyla arasındaki iletişime, adrenalin merakından, Ersin Korkut konusuna kadar birçok konuda dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Ünlü yapımcının 'Dünyada cevabını öğrenmek istediğiniz bir soru var mı?' sorusuna verdiği cevap da oldukça şaşırttı.

Acun Ilıcalı'dan son dakika Survivor açıklaması: Bayramda ünlü ismler de yarışacak! Survivor'da Mert'in elenmesi...

ACUN ILICALI'DAN SON DAKİKA BAYRAM AÇIKLAMASI! EMRE BELÖZOĞLU, HADİSE, ENİS ARIKAN, CEDİ OSMAN...

"Ramazan Bayramı'nda seyirciler için şölen tadında bir program hazırladıklarını ifade eden Acun Ilıcalı; 11 yarışmacının 11 farklı ünlüyle eş olarak Anlat Bakalım yarışmasında kozlarını paylaşacağını ifade etti. Ünlüler takımından Yunus Emre, Bülent Sertaş ile eş olacak. Aynı şekilde Emre Belözoğlu, Hadise, Cedi Osman, Sarp Apak ve Enis Arıkan da bayram özel yayınında ekranlarda olacak."