'Adana İşi' ne dev kadro!

'Adana İşi' ne dev kadro!
Yönetmenliğini Ali Adan'ın üstlendiği ve başrollerde Ceyda Ateş, Aylin Aslım, Murat Akkoynlu, Melih Selçuk ve Erkan Can'ın paylaştığı "Adana İşi" filminin galası Sapphire AVM'de yapıldı. Oyuncuları tam kadro katıldığı galada keyifli anlar yaşandı. Oyuncular toplu röportaj verirken yere çömelerek eğlenceli anlar yaşattı.
'Adana İşi' ne dev kadro!

24 Eylül Perşembe günü vizyona girecek olan film, 90'lı yıllarda Adana 'da gerçekleştirilmiş bir banka soygunundan esinlenerek hazırlandı. Film, dürüst, çalışkan, iyiliksever ve bir o kadar da saf 2 Adanalı kafadarın maddi zorluklar içinde geçen yaşamlarından kurtulma çabasını konu alıyor.

'Adana İşi' ne dev kadro!

Filmin başrol oyuncularından Aylin Aslım "Gerçek bir hikayeden senaryolaştı. Adana 'da 90'larda yapılmış gerçek bir banka soygununu anlatıyor. Ben bu hikaye de 'Kontes' adlı karakteri canlandırıyorum. Filmdeki tek kötü niyetli kadın, bir mafya kadını. Leydilik okulunda okumuş ama mafya kadını olmuş. Şiddet eğilimli, paralarının peşine koşan ve 2 kahramanın peşine koşan kontesi canlandırıyorum. Filme bir şarkı yazdım. Filmin sonunda yer alıyor. Onu da göreceklerdir. Bayramda, yağmurlu bir havada yapacak bir şeyler arayanlar için alternatif sunacağımızı düşünüyorum. Umarım izleyen herkes sever " şeklinde konuştu.

'Adana İşi' ne dev kadro!

Film rol alan usta oyuncu Erkan Can, "Herkesin bayramı şimdiden kutlu olsun hepimiz için sevgi barış empati diyorum...Eğlenceli bir film oldu. Oyuncuları ve yönetmen bu film için elinden geleni yaptı. Biz ekip olarak çok güzel bir sinerji yarattık inşallah bu sinerjimiz seyirciye de yansır tabi ki notu seyirci verecek. Adana'ya teşekkürler kebaplar harikaydı " dedi.

'Adana İşi' ne dev kadro!

Filmin kadın başrol oyucusu Ceyda Ateş galada güzelliği ile tüm dikkatleri üzerine topladı. Ateş, film ile ilgili olarak "Ben bu filmde çok güzel bir ekiple çalıştım. 1,5 ay boyunca Adana'daydık. Adana'ya ilk defa gitmiştim. Benim için çok güzeldi. Yemek konusunda Adana 'da sorun yaşadım. Ben et yemiyorum. O yüzden sorun yaşadım orada. Bence kurban kesmek yerine, hayvanlara acı çektirmek yerine, fakir ailelere, okuması gereken çocuklara yardım etsek daha güzel bayramlar olur "dedi.

'Adana İşi' ne dev kadro!
'Adana İşi' ne dev kadro!
'Adana İşi' ne dev kadro!
BİZE ULAŞIN