Cindy Crawford'un 18 yaşındaki model kızı Kaia Gerber aşık oldu!

Bir döneme damgasını vuran ünlü model Cindy Crawford'un kızı da kendi gibi model. Kaia Gerber 14 yaşındayken annesi Cindy Crawford sosyal medyada fotoğrafını paylaşınca, güzel model o günden beri defilelerin aranan isimlerinden oldu. Annesinin tahtına aday gösterilen Kaia Gerber kısa sürede en başarılı modeller arasında girmeyi başardı. Şimdiye kadar biriyle anılmayan Cindy Crawford'un kızı Kaia Gerber'ın aşık olduğu ortaya çıktı. 18 yaşındaki genç model Kaia Gerber sevgilisi ABD'li komedyen Pete Davidson ile ilk kez görüntülendi.

Perşembe 07.11.2019 15:08 Güncelleme: Perşembe 07.11.2019 15:14
Cindy Crawford'un 18 yaşındaki model kızı Kaia Gerber aşık oldu!

Bir döneme damgasını vuran ünlü model Cindy Crawford'un kızı da kendi gibi model. Kaia Gerber 14 yaşındayken annesi Cindy Crawford sosyal medyada fotoğrafını paylaşınca, güzel model o günden beri defilelerin aranan isimlerinden oldu. Annesinin tahtına aday gösterilen Kaia Gerber kısa sürede en başarılı modeller arasında girmeyi başardı. Ünlü model Kaia Gerber, yakın zamanda 18'ine girmişti. Şimdiye kadar biriyle anılmayan Kaia'nın aşık olduğu ortaya çıktı. Genç model, 1 aydır ABD'li komedyen Pete Davidson (25) ile birlikte.

Cindy Crawford'un 18 yaşındaki model kızı Kaia Gerber aşık oldu!

Ariana Grande'ye aşk acısı çektirdi Davidson, ünlü şarkıcı Ariana Grande'ye aşk acısı çektiren eski sevgilisi. Kaia Gerber sevgilisi Pete Davidso, Malibu'da bir akşam yemeği çıkışında görüntülendi. Çift ilk kez birlikte görüntü verdi.