Cumartesi 16.10.2021 07:03 Güncelleme: Cumartesi 16.10.2021 07:04

Cristiano Ronaldo servetini çocuklarının annesi Georgina Rodriguez'in ayaklarına serdi! Tezgahtar Georgina Rodriguez'in talihi nasıl döndü?

Cristiano Ronaldo'nun nişanlısı Georgina Rodriguez son zamanların en çok konuşulan isimlerinden. Georgina Rodriguez dansları ve güzelliğiyle gündemden düşmüyor... Georgina Rodriguez bu kadarını hayal ediyor muydu bilemiyoruz ama gösteri dünyasının en ünlüleri arasındaki yerini çoktan aldı bile. Georgina Rodriguez son olarak Cristiano Ronaldo'nun kendisine aldığı servet değerindeki hediyeyi sosyal medya hesabından takipçileri ile paylaştı. Peki Cristiano Ronaldo'nun nişanlısı Georgina Rodriguez'in talihi nasıl döndü? İşte yeşil sahaların yıldızı Cristiano Ronaldo'nun sevgilisi Georgina Rodriguez filmleri aratmayan tanışma hikayesi...

ABONE OL
Cristiano Ronaldo servetini çocuklarının annesi Georgina Rodriguez’in ayaklarına serdi! Tezgahtar Georgina Rodriguez’in talihi nasıl döndü?

Cristiano Ronaldo'nun nişanlısı Georgina Rodriguez son zamanların en çok konuşulan isimlerinden. Georgina Rodriguez dansları ve güzelliğiyle gündemden düşmüyor...

Cristiano Ronaldo servetini çocuklarının annesi Georgina Rodriguez’in ayaklarına serdi! Tezgahtar Georgina Rodriguez’in talihi nasıl döndü?

Georgina Rodriguez bu kadarını hayal ediyor muydu bilemiyoruz ama gösteri dünyasının en ünlüleri arasındaki yerini çoktan aldı bile.