Dadılar da kim oluyor

Dadılar da kim oluyor
Sinema ve müzik dünyasının yıldızları, yakınlarının çocuklarıyla ilgilenmeyi çok seviyor. Miniklerle çok iyi anlaşan bu ünlüler, hünerleriyle dadıları hiç aratmıyor.
Dadılar da kim oluyor
Kankasının çocuklarına iyi bakıyor
Kendisi de üç çocuk babası olan Tom Cruise, yakın arkadaşı Will Smith'in çocuklarını çok seviyor. Ünlü aktör, bazı günler Smith'in çocukları Jaden ve Willow'la birlikte geziyor.
Dadılar da kim oluyor
Torunu ona emanet
Ünlü aktris Goldie Hawn, kızı Kate Hudson'ın oğlu Ryder'la zaman geçirmenin kendisine terapi gibi geldiğini söylüyor. Hawn, kızı ne zaman ihtiyaç duysa torununa bakıyor.
Dadılar da kim oluyor
En iyi teyze Beyonce
Ünlü şarkıcı Beyonce Knowles, çocuk özlemini yeğeni Daniel ile gideriyor. Güzel şarkıcı fırsat buldukça kız kardeşi Solange'nin dört yaşındaki oğlu Daniel'le ilgileniyor.
Dadılar da kim oluyor

Üvey babalığa çok alıştı

Ünlü aktör Jake Gyllenhaal, sevgilisi Reese Witherspoon'un çocuklarıyla çok iyi anlaşıyor. Gyllenhaal, Ava ve Deacon'la vakit geçirmeyi çok seviyor.
Dadılar da kim oluyor
Evan'ı güldürüyor
Komedi filmlerinin aranan yıldızı Jim Carrey, sevgilisi Jenny McCarthy'nin yedi yaşındaki oğlu Evan'a çok düşkün. Evan'la babasıymış gibi yakından ilgilenen Carrey, onu güldürmeyi iyi başarıyor.
Dadılar da kim oluyor
Annelik provası
'Transformers' filminin yıldızı Megan Fox, eski nişanlısı Brian Austin Green'le ayrılmış olmasına rağmen onun yedi yaşındaki oğlu Kassius'la ilgilenmeyi ihmal etmiyor.
BİZE ULAŞIN