Eda Bodrum defterini kapattı

Eda Bodrum defterini kapattı
Adı Bodrum ile bütünleşen Eda Taşpınar, temmuz ayının ikinci haftasına gelmemize rağmen hala Bodrum’a gitmedi. Türkbükü beach’lerinde gözler Eda Taşpınar’ı arıyor ama o Çeşme’de objektiflerimize takılıyor. Bodrum’da esnafından paparazzilerine, ona nispet yapmak isteyenlerden beach club sahiplerine kadar herkes Eda Taşpınar’ın Bodrum’a geleceği günü bekliyor ama nafile, çünkü Eda Hanım bu yaz Bodrum’a gitmeyecek. Eda Taşpınar, önce amcası Adnan Taşpınar ve yengesi Indhira Taşpınar’ın Çeşme Alaçatı’daki restoranlarının açılışında karşımıza çıktı. Açılış için geldiği ve Bodrum’da tatile başlayacağı konuşulurken bu kez Çeşme’de bir beach’te güneşlenirken objektifimize yansıdı. Daha sonra da Eda Hanım’ı Alaçatı sokaklarında yürürken görüntüleyince “Herkes sizi Bodrum’da bekliyor ama siz günlerdir buralardasınız. Bodrum’a gitmeyecek misiniz” diye sorduk. Eda Hanım, meğer Bodrum konusunda çok dertliymiş.
Eda Bodrum defterini kapattı
“Bu yaz Bodrum’a gitmeyeceğim, beni Türkbükü beach’lerinde göremeyeceksiniz” diye söze başlayan Eda Taşpınar bu kararının nedenini de şöyle özetledi: “Ben artık ikoncan olarak, hele hele “Bodrum’un ikoncanlarından biri” olarak anılmak istemiyorum. Bodrum’da tatil yapan, “İkoncan” denilen diğer isimlerle adımın birlikte anılmasından artık rahatsız oluyorum. Ayrıca ‘Bodrum’un kare ası’ deyip bizlerin yarıştırılmasını da istemiyorum, çünkü ben onlardan çok başka bir yerdeyim.
Eda Bodrum defterini kapattı
Bir işim var, televizyon programı yapıyorum ve onlarla anılmak istiyorum. Ben zaten “İkoncan” falan değilim, sadece güzel ve içimden geldiği gibi giyinmeye çalışıyorum. İşte bu yüzden bu yaz Bodrum’a gitmeyeceğim. Sadece, kıramayacağım bir arkadaşımın daveti olursa Bodrum’a giderim ve davete katılır geri dönerim.”
Eda Bodrum defterini kapattı
Bu arada Eda Taşpınar’ın sık sık gazete ve dergilerde haber olmasından da çok rahatsız olduğunu öğrendik. Taşpınar, “Sürekli gazetelerde ikoncan olarak, sadece kıyafetlerimden dolayı haberim çıktığı için insanların gözünde antipatik bir hale geldim. Bu yüzden beni sokakta gören insanlar kötü davranıyor. Beni tanıyınca seviyorlar ama benim herkesle tanışma, sohbet etme ve basında çıktığımdan farklı bir insan olduğumu anlatma şansım yok ki” sözleriyle rahatsızlığını dile getirdi.
Eda Bodrum defterini kapattı
Çeşme’de bir arkadaşının evinde kalan EdaTaşpınar, günün büyük bölümünü kiteboardöğrenmekle geçiriyor. Windsurf’ü andıran,ancak yelken yerine “kite” adı verilen veuçurtma ile paraşüt arası bir ekipmanlayapılan bir board sporu olan kiteboard,dünyada son yıllarda büyük ilgi görüyor. EdaTaşpınar da bu sporun çekiciliğine kendinikaptırmış ve öğrenmeyi kafasına koymuş.Güneşlenip dinlenmek istediğinde de genellikle Granada Beach’i tercih ediyor.
BİZE ULAŞIN